Přejít na výpis diskuzí

Victoria Beckham

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Proboha, ať přibere..aspoň trochu..slušelo by ji to daleko víc
    • kistynkaa

      Re: ...

      nee at je tková *3*
  • posh1234

    VICTORIA

    VICTORIA JE UZASNA *14*OBDIVUJU JI A MAM JI MOC RADA.JE DOKONALA *4* MILUJU JI *5*
  • vikinka

    Viki je proste uzasna .Mam ji moc rada.Ale par kyl navic by jí sluselo a taky delsi vlasy.Ale jinak ji mam moc rada.A nesmeje se proto ,že ve SG mela prezdivku push(snob) a její rolí bylo se tak i tvářit.Ale jinak je určite super.Má nádherej vkus.
  • Anorexie

    Victoria není špatná!!Až na ty kožešiny a jak je vyhublá!!Četl jsem,že má umřít tak v 52 letech!!Ach jo,ach jo ta naše Viki *3*
  • -j-a-n-u-l-k-a-

    Mno . . . .

    Každý má právo na svůj názor,nechci nikoho urážet nebo tk,ale moc se mi nelíbí,je hodně moc hubená,ale tak je to její styl a nikdo ji nemuze nutit k tomu,aby přibrala *9* ale co se mi na ni líbí jsou její oči-ty jsou fakt moc hezký *4*
  • nesudte podle vzhledu

    Nechapu ze nekdo nekoho soudi podle vzhledu...dulezity je jaky je clovek uvnitr..a jestli nekdo veri tomu co se nekdy napise za hnusy o vicky tak je vul,protoze novinare si pekne vymyslej..victorii mam rada i davida..je to skvely par a maj nadherny deti..
  • eve1

    knizka

    Ted ctu o Viky a Davidovi knizku .Popisuji jejich zivoty od narozeni.A prekvapilo mi ze na zakladce victorii šikanovali.Ale jedno mi urcite neprekvapilo, že uz od mládí chtěla bejt slavna myslim ze ji to vyslo naprosto presne a moc ji to preju.. *3* *4*
  • wendy92

    Brooklyn

    Na osobnostech už má profil její syn Brooklyn
  • Inu......

    Tak jako proti gustu,.........Viky mě ale teda moc nenadchla, vypadá docela jedovatě, ale nevím, osobně ji moc neznám :D každoádně, že bych v ní měla hledat nějakej vzor nebo co( což jsem kdesi četla) nevím, no. Jo a zpívá děsně, to je fakt :D
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší Viki! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit