Přejít na výpis diskuzí

Victoria Beckham

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nyní dost nezdravě..propadlý obličej,děs !!
  • žý

    Delal bych to do ní ze zadu to by bylo super a pak si pohrát s kozama a poplácat ju po zadečku je skvělá.
  • VIKTORIE,

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM přeje severní MORAVA !!! *3* *14* *14* *4*
  • Všechno nejlepší k narozeninám *14*
  • blaa
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • TWL největší *závist* moc jí zavidím Davida Beckhama ;* .. můj favourite football hráč :D < ja vim napsala jsem to srandovně..
  • Pozornost

    Tím, že zase rozjela Spice Girls, se snaží být jen středem pozornosti. Potřebuje mít jen pocit, že něco dělá, když jí to u filmu nevyšlo. Rozhodně není zpěvačka.
  • Je nej:)

    Ona!!!Prostě dokonalá.Říkejte si co chcete,,,nesnáším,jak lidi píší,že je uměla,že se nesměje,že nemá čas na děti,,,v žádným případě,,,kdo se podivá na něketerá videa např.na youtube,je tam prostě užasná,furt se směje,a prostě na nic si nehraje,,,na fotkách to vypada jinak.To je další důvod,,,Prostě ona,je pro mě vším,,, *14* Nechci vám dokazovat že je skvela,jen rikam svuj nazor,a vy máte zase svuj *4*
    • Re: Je nej:)

      ahoj misulko,aj ty musis byt super,kdyz to umis takhle opisat:)
  • Má na Davlida moc velkej vliv a je hrozne hloupá ,ale zase vypadá dobre a je to typ kterej má rád deti nemám na nic moc dobrej názor osobne jinak (ale chapu lidi co jí maj rádi ) *3*
  • happy birdseday *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit