Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JULYYYY

    JO
  • Ahoj...nechtěl by se tu někdo kamarádit????prosím
  • pro myu:::

    hele, ptal se tě někdo jak se jmenuješ? A proč jsi napsala že se jmenuješ Karina??? Prosímtě....radši nebudu komentovat..
  • rocky

    cus ja vim na co si budeme psat a marketa to vi jo tak zatim a at si tady ona brbla cus
  • jordie

    ptala jsem se tě na něco co je to hnůj mě to vůbec nezajíma
  • pro myu

    jenomže má nejlepší kámoška mi taky říká Jordie, já jí Samaro, ale to je jedno... ale přece se tu nebudem hádat kvůli nějakým blbým přezdívkám!
  • jordie-defeo

    ale ja si nevymyslim jmeno jak ty to je moje prezdivka v moji ulici vis
  • pro myu::

    Ohledně toho jména, ty se jmenuješ mya nebo co? A já ti s ménem taky nic nedělala, že bych tam naschvál dělala chyby, nebo tak něco. A jsem Jordie-DeFeo, protože tohle jméno "obletělo celej svět", a líbí se mi.(A nejsem jediná), ale mě se nebawí hádat.
  • stejne se ti pomstim

    a me tomu nemuzes zabranit ja ti dam nejake jine jmeno a ne jordie-defeo vis co me sere jak ses hadala o to jmeno ja se jmenuju jordie-defeo a ne jordie tak to mi znilo jak kdyby si fakt byla malicka holka stejne to neni tvoje prave jmeno tak nevim o co ti jde jak rikam jenom sama sebe strapnujes
  • jordie-defeo

    vis co stejne si nadavala i kdyz tady nikdo nebyl treba jak jsem se omluvila tak si zacala nadavat vis co radsi stebou nebudu mluvit a jeste neco proc si nedavala moji sestrenici kdyz ji ani neznas a rikala si ze nepises cizim lidi a nenadavas a nejvic me nasralo jak si rekla ze moje sestrenice musi byt kluk a to nedovolim aby hi tak nekdo rikal takze a jeste mi nerikej ze nenadavas ale jak ty nadavas tak to musi byt nejaka mala holcicka,tak to si asi kluk.Doufam ze to pochopis
  • pro myu::

    A mrcha nadávka není, nebo co? Počkej, ale já nejsem až zas taková *** abych nadávala někomu koho vůbec neznám, já vám jenom napsala, at se nechlubíte věcma, který jste dostali k vánocům.A pak to začlo...
  • mrcho

    JA BYCH SE STEBOU NEHADALA KDYBY TY SI NENADAVALA MOJI SESTRENICI ALE NE JENOM JI ALE PROSTE KAZDEMU KDO TADY PISE ZE SE NESTYDIS JA KDYBY BYLA TY TAK BY JSEM SE CITILA TRAPNE TY NEVYCHOVANA MRCHO ZE SE NESTYDIS NEKOMU PSAT A ANI HO NEZNAS
  • pro myu/Karin::

    Jo a nenadávej...já ti taky "už" nenadávám!
  • pro myu:

    Připomeň mi, kdo říkal, že já neumím psát?? Vždyť se podívej cos napsala, do názvu mai-lu:o)))A to, že neumím psát! Ty ze mě šílíš??Wíc jsi mě potěšit nemohla! A proč mám být lesba??To jsi asi ještě kluka neměla, viď?? Ale do intimního života se vážně nikomu nepletu....Já odsud neodejdu.
  • TRUPKO

    JEEEEEE NEBUDES BRECET JA JSEM SE SPLETLA TO JE jordie-defeo ty trupko nedam ti pokoj az dokut prestanes psat na usher
  • POMSTIM SEC TI

    hele vsichni tady je jordie-feo uz silim myslis si buh vi co nejsi zkus si to semnou ne a hlavne tady nevolej tvoji zuzku tvoji sestrenici jak delas porad ty chudacku ale tedka se ti pomstim ja slysela si,myslim si ze to bylo lepsi jak si drzela hubu a nepsala ty tvoje historky si nechej pro nekoho jineho treba jako zuzku ale ne moji segru a sestrenice buh vi jak se jmenujes ja se jmenuju karina ale moje prezdivka je mya a nerikej moji sestrenici ze je kluk ty lezbo jenom kvuli tomu ze fandi rockymu, ze se necitis trapne jeste jednou neco uslysim takoveho ze si rekla moji sestrenici tak uvidis nejradeji bych ti vynadala oci do oci ale promin tady mame jednu srababku ktera to umi jenom psat ze POMSTIM SE TI
  • pro myu:::(dodatek)

    Jo..napiš mi nějaký chyby, který jsem napsala!!dík
  • pro myu:::

    Já, že neumím psát??? Cože?? Podívej se na svoje mai-ly, ty asi neznáš čárky nad písmenama, že? Ani čárky za slovama, viď? Ale já wím, vy jste se to ve školce ještě neučili!!že já každýho buuzeruju?, Já nejdřív napsala můj názor a vy pak jste se do mě navážely, tak se nediv!A všimni si, že v tomhle mai-lu jsem ti nenapsala jediný sprostý slovo:o)))
  • svino

    nech moji sestrenici na pokoji ty tvoje sestrenice mi vynadala zuzka a ted ty si zacinas co si vubec myslis ze si ze si budes nadavat na koho se ti bude chtit ty zmyje a vubec neumys psat wis co to je myslis vis, vis co bez spatky do 1 tridy ty malej spratku
  • pro rocky:

    hnůj? Tak to asi těžko, když nejslavnější režišém světa Woody ALLEN do svého filmu pojmenoval holku právě tímto jménem!!!A ta herečka měla takovej úspěch!!Ale co já budu vykládat malýmu harantovi.!Kterej to stejně nepochopí. Ty že jsi holka, a máš přezdívku rocky?jéžiši ty seš asi fanynka Silvestra Stallona, nebo jsi transvetita!!(Jestli teda wíš, co to je)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší