Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katka

    Ahoj jak se máš???????? *1* *4* *3*
  • pro všechny

    Ahoj jak se máte. *3* *4*
  • pro myu

    Ahojky..ne tu Katku neznánm, ale když tu písničku chtěla tak jsem jí poradila....Ludacris moc neznám, ale na netu se můžu mrknout...
  • jully

    cau promin ze jsem ti nepsala dlouho protoze jsem si psala ze sestrenicemi doufam ze vis co myslim a na usher si asi nebudeme psat tak si budeme psat na neco jineho treba ludacris znas ho ja jo on zpiva s usher yeah doufam ze ho znas ja znam vsechny pisnicky s usherem a kdo je ta katka ty ji znas .
  • pro katku a pro Myu

    KATKA: To mě mrzí, já jí na internetu taky nemohla najít, ale jestli si ji chceš poslechnout i s klipem, tak jdi na www.blog.lide.cz/sweetcaramelka -tam to najdeš.. MYA: Ahojky proč už nepíšeš?
  • pro všechny...

    nikde nemůžu sehnat písničku ...my boo.. *9* ....help
  • je nádhernej.nikde nemůžu sehnat písničku my boo.......... *7* *9*
  • karin

    Ahoj Karin s kým si to píšeš? A jak to že mi nepíšeš! Tak co nového mi povíš? Já jsem ted nemocná ale stejně chodím do školy. A už taky chodím do taneční.Tak ahoj a napiš mi dneska zítra si to přečtu. *5*
  • pro myu

    AHOJ-...promiň že jsem tu teď dlouho nebyla, já byla v nemocnici *9* Ale už jsem zpět! No my budeme mít jarňáky až v březnu...Praha a spol.. Je už mají teď, ale já bydlím v Pardubickém kraji a ten je má jako jediný až v březnu *3*
  • julyy

    cau vy mate prazdniny ze ale jenom tyden a mi dva tydny a jeste tady je palancikovy den, a jeste jsem ti chtela neco rict kdyz mi neveris tak proc si potom pisu s mojima sestrenicema protoze bydlim v anglii jinak by jsem si sni nepsala
  • july

    kdyz mi nechces verit tak mi never ale ja ti verim jak ses mela ve skole ja nic moc a vis otom ze tady v anglii maji skoly az do 11 a potom si co chces a u nas je do devate ze a kdyz mi neveris tak mi se ucime francousky a spanelsky ja uz jsem tady dlouho pet roku tak uz docela zapominam cesky zase mi nebudes verit vit ale ja ti to nejak sverim tak se me naneco zeptej ale jenom zaklad umim a mam i francouskou rodinu ale jenom v belgii a jednoho anglicana strejdu cus cus
  • pro myu

    Mě bude 23. března 15-zatím taky 14-ale každýmu říkám 15:o))) Ale moment-moc nevěřím, že bydlíš někde v cizině..
  • jully

    tak se na to vikasly do jake skoly chodis a kolik mas roku mas kluka tak si budeme psat ne protoze se nudim me je 14roku a tobe? ja mam polovicniho kluka a ma 17 doufam ze to pochopis a bydlim v anglii jsou tady pekni kluci omnoho lepsi nez v cz co si ty myslis a co ty mas nejakeho? cus zatim a napis cus cus
  • pro myu:::

    Ahoj..moc děkuju za odepsání...ale moc tě nechápu...já jsem tu dříc nebyla..na diskuzi ushera jsem šla hned jak jsem od něj slyšela písničku s Alicii Keys-My boo...Já tu za nějakou Jordie nebyla!Vážně nebyla...
  • jordie-defeo

    tak mi napis cus a ser na moji sestrenici co ti psala
  • jully

    jo jsem si tady ja se nudim uz je asi moc pozde vit tak zatim cus a napis mi zitra jestli mas cas ja porad ale asi ne jak jsem ve skole, ja vim ze si to ty ale me to nevadi ja nejsem blaba vis ale to nevadi. cus a napis mi zitra jestli budes mit cas a rekni mi pravdu jestli si jordie-defeo i kdyby tak mi to nevadi tak cus
  • pro myu

    ahoj..jsi tu?
  • DRŽTE HUBY
  • Usher

    jůůůůůůůůůů to se mi moc líbí že je krásnej viďte
  • pro myu

    Moc děkuju!!Jak se jmenuješ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit