Přejít na výpis diskuzí

Tom Hanks

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Tom Hanks

    Jsem toho názoru, že nadabovanej Tom Hanks není Tom Hanks...na mě skvěle pusobli jako robetr langdon, ale to bude asi tím že miluju browna *3* jinak ten chlap má užasný charizma, a ro ho delá 'tím' nej z nej
  • Re: Tom Hanks

    Jj je to tak nejlepší a nejkrásněnjší
    nejmilovanějš
  • Tom Hanks

    Opravdu, musím přiznat, že Tom Hanks je výborný herec. Ale uvědomujete si, vy všechny (protože píšou převážně děvčata), že pro nás v Česku je atraktivní hlavně díky dabingu Vladimíra Dlouhého ??????? Bez jeho hlasu by to asi už nebylo ono - vlastně určitě. A prosím vás, když už pouštíte své myšlenky na internet, tak se naučte česky. *13*
  • nejlepšííí

    tom hanks je prostě jeden z nejlepších herců téhle doby..zbožňuju ho snad ve všem,co natočil! *14*
  • lili444

    Ahoj

    taky sem videla nektere filmiky v nichz hral jako je napr. Zelna mile,trosecnik,cht me kdyz to dokazes atd...
    Nejlepe hodnotim Zelenou mili...je to skvely herec a ma obrovsky talent... *3* *14* *4*
  • Poklona!

    Tome Hanksi, jsi skvělej herec, máš můj obdiv, je mi absolutně jedno, co o tobě píše bulvár, zajímá mě jen ten tvůj neobyčejnej talent ♥
  • všechno nejlepší nejlepšímu

    Všecho nejlepší Tome k tvým 52. narozeninám! *14* a už se těším na Andělé a démony *1*
  • Happy Birthday

    Dnes má Tom Hanks narozeniny.Je mu již 52 let.Jeho filmy jsou fakt dobrý.Viděl jsem např. filmy Velký,Zelená míle a Trosečník.Tak Happy bithday,Tom!
  • Re: Pls...

    že by forrest gump *3*
  • Pls...

    Ahoj hele jak se menuje ten film s tomem h. jak ho sleduje celej svět...víte ne?:)já právě nvm tak dyžtak napište pls *14*
  • Re: Re: ♥ Mistr Hanks ♥

    Jenom dvacetkrát????
    Já asi 10000000krát.
    Jo a T.H. je ten nejlepší na světě , to máš pravdu *14* *3* *14* *1* *4*
    P.s.jukni na můj blog o Tomíkovi www.tomhanks5.blog.cz
  • Re: ♥ Mistr Hanks ♥

    Máš pravdu, že je Tomíček Hanks k sežrání. Je prostě boží. Miluji všechny filmy, ve kterých hraje. Můj nejoblíbenější je LÁSKA PŘES INTERNET. Tento film jsem viděla alespoň dvacetkrát a pořad se na něj můžu dívat. Je to naprostá pecka. *4* *3*
  • Hlasujte

    Hlasujte pro mě v soutěži o nej blog na adrese http://em-k.blog.cz/ . Moje přezdívka je Terinka a adresa blogu je www.TomHanks5.blog.cz.
    Za každý hlas budu ráda
    Díky
    *4*
  • Rita

    Před časem jsem napsala takovej stručnej profil Rity Wilson a dala jsem k ní i několik málo fotek. Tak se když tak mrkněte... *3*
  • další film

    V neděli 2.3.2008 na ČT2 ve 14.35 dávají Turner a Hooch *14*
  • Re: film

    oprava:dávaj to 3.3 2008
  • film

    V pondělí 1.3. na Čt 1 ve 22.25 budou dávat film cesta do zatracení (road to perdition)tak se dívejte *4*
  • herec v velkým H

    Mám ho úplně nejradši *3*
  • milaáček

    *14* *1* *1* *3* *14*
  • Re: Re: Re: ♥ Mistr Hanks ♥

    Můj e-mail je joanneherring@seznam.cz napiš mi a pokecame a koukni se na můj blog www.tomhanks5.blog.cz ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit