Přejít na výpis diskuzí

Tom Hanks

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tom je prostě herec na úrovni

    já sem nečetla knížku ale film mistra šifra leonarda se mi líbil *4* .. ale myslím si že jeho nejlepší filmy byli Forest Gump a trosečník... Foresta ztvárnil dokonale a je to náádhernej film... prostě Tom je je muj oblíbenej herec a dost už toho dokázal a je to herec na úrovni jen tak dál *3*
  • Tom Hanks je můj nejoblíbenější herec!Je hezký a talentovaný..... *3*
  • Náhodou film šifra mistra leonarda je docela pěknej a tom tam hraje opravdu skvěle.... *4*
  • Nechápu

    Nevím co všichni máte na filmu Šifra Mistra Leonarda.Ve srovnání s knížkou je to prostě ubohost.Tím nechci snižovat kvality Toma Hankse,to je holywoodská jednička,ale jeho nejlepší film je Forrest Gump.
  • Snad se to povede...

    Tom Hanks je úžasný herec, jedinečný a vlice talentovaný. mým snem je si sním zahrát, v nějakém filmu, alespon malou roličku, že bych mu třeba alespon podala ruku..........Snad se mi to třeba někdy poštěstí.......Uvidíme!=) *7*
  • Prostě jednička!

    Tom je fakt jednička, lepšího herce neznám.....Šifra byla jedinečná a uplně mu to tam seklo.....Smekám Tome! *5*
  • Tom Hanks si mě naprosto získal ve filmu Šifra mistra Leonarda. Skvělý herecký výkon, neodolatelný, úžasný...Musím o tom borci si zjistit nějaké info *3*
  • Prostě Tom Hanks.....

    Viděla jsem ho v šifře mistra leonarda-naprosto úžasný! Je to výbornej herec, sympatickej a na svůj věk fešák. nejlepší film, co jsem s ním viděla byla Zelená míle, to mě dostalo fakt nejvíc.samo že vsechny jeho filmy jsou výtečný.....Doufám, že někdy budu mít tu čest ho potkat!
  • nej film!!!!

    Tom Hanks je ten nejlepsi herec a ten film ve kterym hral Sifra mistra leonarda je uzasna *3*
  • Tom Hanks je nejlepší herec jakýho znám.Je nejlepší - vtipnej,kráááásnej, úžasnej a nikdy jsem se s jeho filmy nenudila!!! Je můj nejoblíbenější herec už od dětství, když jsem ho viděla poprvé ve filmu Blázni a dobrovolníci! Je to prostě třída!!!!!!!!!!!
  • i love you

    Tom je faktys krásnej!Nejlepší byl v šifře mistra leonarda!!! *14* *14* *15*
  • Je to njlepší herec jakýho znám miluju ho *14* *14*
  • Užasní herec s perfektným talentom a najlepsimi filmami ake kedy boli.
  • Chyba

    Chtěla bych jen poopravit, že Tom Hanks se narodil 9.čevence, nikoli června a je tudíž rak :-)))
  • pomoc

    Nevíte někdo,kde bych sehnal film-DUM ZA VŠECHNY PENIZE,
  • Terminal

    Super herec, vyborny chlapik, Zelena mile, Terminal, Road to perdition... super filmy... akurat sa mu cudujem, preco sa dal na taku sracku ako Da vinci code....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit