Přejít na výpis diskuzí

Tereza Voříšková

OSOBNOST 31.12.2006 
282 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nO CoMmEnTo

    NiCe GirL:) *3*
  • :-))))

    hahaha si tady pripadam jako v nake seznamce,kde nikdo nebere jak slecna hraje,ale pisi jak moc se s Terezou chcete sezmanit..snad vam aspon ze slusnosti odepise ze ma bohuzel narocny program a bohuzel se s vami nemuze sejit:)))ja bych neudelal ani to.....ale dejte vedet jestli jste nekdo uspel...je to moc hezka predtava:)))ale me staci ji videt v bobolich..coz je zase po dlouhe dobe film co me potesil..ale asi jsem ovlivnen tou jizni moravou:)))mejte se Ondra
  • icq

    No lol. Všeci co sem píšete své ICQ si tak akorát koledujete o to, aby si z vás někdo vystřelil. *1*
  • Echhhhhhhhm :D

    Víte tuhle stránku o Terezce založil někdo, kdo jí má rád. Kdo jí bere takovou jaká je. A ona je skvělá ikdyž na tréninky v poslední době moc nechodí *10* *13* *15*
    • Re: Echhhhhhhhm :D

      Já bych řek že by si zasloužila lepší stránku!!!i když na tréninky nechodí *3* *1*
  • Krásná

    Každej je nějakej, někdo má to a nědko zase něco jinyho, ta bradavice jestli to vubec je a neni to jen znaménko neni vubec škaredá, akorát umíte pomlouvat, podívejte se na sebe *5* je to vážně moc hezká a šikovná holka a dokázala toho už hodně, a já ji moc fandím, co jste dokázali vy!!
    • Re: Krásná

      Souhlasím se šmudlou. Je opravdu krásná a umí. Za to , že je dobrá a bude mít úspěch v dalších filmech jí budou mnozí pomlouvat ale je to jen závist. Já ji fandím...
    • re:Krásná

      Souhlas!!Já si třeba myslela,fakt dlouho..že je to piercing.xD Ono jak jsou většinu filmu braný z větší dálky tak to tak vypadalo.Je to moc pěkná holčina který upřímně řikám závidim..a komu se nelíbí její piha je debílek.=oP
  • klip

    Dobry den, nebyla nahodou Tereza Voříšková asi před několika lety v klipu s Dagmar Patrasovou ČOKO, ČOKOLÁDA??? Predem dekuji za odpoved!! S pozdravem Alice a Kacka *3*
    • Ano, je to ona... *3*
  • Terezce

    awojky terezko chtela sem se zeptat jestli mes icq prosim dasmiho si moc hezka holke *14*
  • Poslechněte si ...

    http://www.stage.cz/josef-dominik/
  • 7jendo7

    terezka

    AK CHCES NAPIS 380650008 NEMAM SLOW PA
  • pozadí

    Ahoj terezko,viděl jsem tě skoro ve všech filmech,a jsi úžasná.Škoda,že tady nejsou žádné tapety s tebou.Máš hrozně úžaný hlásek.Budu se těšit na další filmy s tebou,přeji hodně úspěchu. Fanoušek Lukas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit