Přejít na výpis diskuzí

Tereza Voříšková

OSOBNOST 31.12.2006 
282 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terko

    ahoj terko jsi moc krááááááááásná holka jaky mas icq muzeme popovidat *16* *16* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Krása neni vše

    Lidi probuďte se... Myslím, že ta holčina rozjíždí kariéru... Není zvědavá na trubky co tvrdnou u pc.
    Tak alou na konkurz a třeba, jednou s ní budete hrát hlavní roli *3* *3*

    Navíc krása neznamená vše.. Mám zkušenosti s takovýma holkama. Jsou přeletavé jak vlaštovky a pokud z vás nepadají peníze, tak drží celibát.. Navíc být s ní kvůli kráse, neznamená, že budete spokojeni. Vážně se proberte.. *13*
    Jinak je moc pěkná... ale to jsou české dívky všechny *4*
  • Víte to někdo ?

    ví někdo kolik Terezka měří a váží ?*7*..nebo aspoŇ tak odhadem ?.. *7*
    • vubec netusim ale je stihla tak kolem 50..odhadem a meri..tak to fakt nevim nikde jsem ji nazivo nevidela tak nemuzu rict ani odhad *13*
  • lina25

    Kryštof a Tereza

    Ahoj lidi, nevíte jestly Terera s Kryštofem pořád chodí?
    • Re: Kryštof a Tereza

      Podle me jo
  • achojky

    ahojky terko chtela jsem se te jenom zeptat jestli chodis vojtou kotkem nebo ne??protoze nekde píšou ze s nim chodis nekde ne.....jsem z toho poměrně zmatená *9* *9* .....mocinky mocinky plosim.....a jenom chci dodat...si fakt dobrá herečka *3*
  • Miluju tě

    Terko jsi vážně moc moc pěkná dračice, mohla by jsi mi prosím napsat tvoje ICQ nebo mail. Rád bych si s tebou napsal pár řádek ! Doufám že jsi normální holka za kterou tě mám a ozveš se. Pa Pa, těším se na odepsání. mail:crusty89@seznam.cz
  • nikyna

    blbá filmografie

    jejda mohli by tu konečně upravit tu neúplnou filmografii jako kdyby natočila 2 filmy *9*
  • SI BOZII

    Jsi uplněěě božíííí !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* ve znamení koně i v peklo s princeznou *14* *14*
  • Terezka

    Ahoj Terezko ja jsem Tomas a mam o tebe velyky zajem nevim jestli ty jo kdyz jsem te videl ve filmu v raftacich uplne jsem se zblaznil furt se na raftaky divam hrala jsi tam dost dobre moje telefoni cislo je 728064110 zavolej jsem z Prahy miluju te
  • terezka

    terko v raftacich si byla super hned sem si te oblibila mohli by sme bejt kamosky dystak pisni na icq 474214175 budu moc rada pa mtr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit