Přejít na výpis diskuzí

Tereza Voříšková

OSOBNOST 31.12.2006 
282 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Terka a Dáda P.

    jojoj ona tancuje v dádě s takovým bílím tílkem,že??a potom s copem na bok a pruhovaným trikem??ona je tamm úúúžasná..ona patří mezi pětici nejhezčích žen nas větě promě :D :D *4* *3* *4*
  • terka

    nejhezčí Terka.... *14*
  • jsi hvězda

    Jsi moc užasna prostě i love *4*
  • adusqacek

    Vše nej...

    Všechno nejlepší Terezko a přeju ti mnoho dalších úspěchů!!! *3* *3* *3*
  • natush

    Je nejlepší a nejkrásnější

    Terezka je nejlepší a nejkrásnější herečka na světě. Myslím si že má herecký talent. Je super a moc milá a sypmatická. Mám ji mooooooooooooooc ráda!!!!!!!!! *3* *3* *3* *14* *14* *4* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4*
  • Re: Krásná

    Souhlasím se šmudlou. Je opravdu krásná a umí. Za to , že je dobrá a bude mít úspěch v dalších filmech jí budou mnozí pomlouvat ale je to jen závist. Já ji fandím...
  • re:Krásná

    Souhlas!!Já si třeba myslela,fakt dlouho..že je to piercing.xD Ono jak jsou většinu filmu braný z větší dálky tak to tak vypadalo.Je to moc pěkná holčina který upřímně řikám závidim..a komu se nelíbí její piha je debílek.=oP
  • Re: Kryštof a Tereza

    Podle me jo
  • Re: omg

    MOJE REC LIDI PROSIM VÁS TO JE UPLNĚ JEDNO KOLIK MA PIH NA OBLICEJI JA SAMA MAM 1 A REKNU VAM ZE I S TIM SE DÁ ZIT A TEREZA TOHO DOKAZALA NA SVUJ VEK HODNE MOJE REČ OMG *1*
  • Krásná

    Každej je nějakej, někdo má to a nědko zase něco jinyho, ta bradavice jestli to vubec je a neni to jen znaménko neni vubec škaredá, akorát umíte pomlouvat, podívejte se na sebe *5* je to vážně moc hezká a šikovná holka a dokázala toho už hodně, a já ji moc fandím, co jste dokázali vy!!
  • omg

    boze vy tady resite same bradavice atd nikdo neni dokonalej nahodou je pekna kamaradsky *3*
  • T.V. je krásná

    Terezka je přirozeně krásná ... vedle ní vypadají ostatní ženy strašně tuctově !
  • Re: upa usper!

    No zas ta malá, tak super nebyla; hodila tam 2 -3 věty a už je super?! To jsou věcí, jit do kina pro par vět a ještě pronesených tak umělé. Bylo to vidět, že je to umělé, ani neuměla to zahrát, odříkávala tam scénář. Je prostě vidět, že maminka pomohla k této roli, prostě je to dítě „herečky‟
  • ***

    mtě:(***<3 *14*
  • Re: Super herečka :)

    tam jí to moc slušelo no!:)***
  • Stastne a Vesele :)

    Ty vole to jsem netusil ze je takovej problem nekomu napsat. hudak strejda google z toho jmena malem zacal koktat. no nic jen jsem chtel napsat ze je heznky ze nekdo slavny ma stejny datum narozeni :) peace :)
  • lucik200

    upa usper!

    Byla jsem s malym brachou na Ať zijí rytíři,myslela jsem si že to je nějaká pohádka a že si v tom kině zchrupnu :-),ale to nebyla pohádka jako pohádka byla to taková sranda,trochu pubertálních úletů a takytam byla taková malá holak která když promluvila sem se musala zasmat,fakt všem doporučuju!
  • Re: Re: ...

    Ano je moc hezká,příjemná a na nic si nehraje *13* ..... *3* *5*
  • alexisxxx

    Re: ...

    Je hezká, přirozená a umí hrát, tisíckrát lepší než třeba Miley Cyrus *3* nebo Ashley - fuj ty jsou na blití
  • narzis

    ...

    co je na ni tak uzasnyho proboha?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit