Přejít na výpis diskuzí

Tereza Voříšková

OSOBNOST 31.12.2006 
282 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je pravda, ona už jenom z fotek šíří takovou příjemnou harmonii,taky ji mám moc ráda a to zdůrazňuji, že jsem 100% hetero. *4*
  • Je to neuvěřitelná droga....Dívat se téhle ženě do očí a koukat se na její fotky z natáčení je odměna muži za to, že se takových fotek dožil...To co ona ve mne probouzí za neuvěřitelný pocit harmonie vyváženosti a klidu to snad nedovede žádná žena....jestli tohle je láska, tak ji vážně miluji.....
  • mila teresko milujutě milujutě milujutě přijet za dva dny mamtě moc rád.
  • Terezka je prý i docela úspěšná v zahraničí, to je bezva, moc moc jí to přeju. *3* *3* *3* *14* *4*
  • Terezka je moje oblíbená herečka, mám ji moc ráda, je hezká a talentovaná. Přeju jí všechno nejlepší a spoustu nádherných a úspěšných filmů a pohádek. *4* *4* *5*
  • Tereza es la mejór... deverdad...he visto la pelicula de raftaci y ella era buenisima
  • som sa na to pozeral...fakt dobre-bol to jediny film ve kterom hraje Terezka..je dokonala ve "znamení koně" a je aj dobra v "raftaci"..mam ta rad terezko... tvoj fanda a obdivovatol zo slovenska. Mike *14*
  • jak to viss?
  • nevim...mozna kdyz si najde chvilku....
  • vubec netusim ale je stihla tak kolem 50..odhadem a meri..tak to fakt nevim nikde jsem ji nazivo nevidela tak nemuzu rict ani odhad *13*
  • Ano, je to ona... *3*
  • jo tam byla fakt dobra
  • Nejlepší byla v Raftácích na těch záchodech *14* *14* *14* *14* :P
  • wauworld

    Re: Re: Terezka

    Ďakujem
  • Re: Re: upa usper!

    Její maminka je herečka, jo? A která heračka že je to, prosímtě? V jednom rozhovoru T. Voříšková říkala že je z neherecké rodiny a že její matka pracuje v kanceláři...
  • Re: Terezka

    zkus napsat na adresu k jejím rodičům-Voříškovi, Třtinová 662/15, Praha 9-Čakovice, 196 00 ...
  • Terezka

    Terezka bola úplne fantastická v Znamení kone, je to skrátka herečka číslo 1, predbehne aj zahraničné herečky. Skrátka naj! Keby sa tak dala zohnať fotka s jej podpisom bol by som vďačný!!! *6http://img.osobnosti.cz/smiles/6. gif*
  • SI BOZII

    Jsi uplněěě božíííí !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* ve znamení koně i v peklo s princeznou *14* *14*
  • Re: T.V. je krásná

    jestli si kluk tak tě lituju :D ..to asi nikdy šťastnej nebudeš :D ...jelikož pochybuju, že si tě ta terezka vezme a protože sou ostatní holky podle tebe tuctový tak šŤastnej asi nikdy nebudeš :D a jestli si holka tak lituju tvýho nízkýho sebevědomí :)
  • klip

    Dobry den, nebyla nahodou Tereza Voříšková asi před několika lety v klipu s Dagmar Patrasovou ČOKO, ČOKOLÁDA??? Predem dekuji za odpoved!! S pozdravem Alice a Kacka *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit