Přejít na výpis diskuzí

Taylor Swift

OSOBNOST 28.9.2007 
493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • You have BEST songs Taylor!
    Je to nej zpěvačka
  • Taylor je úžasná ,dokonalá!!!! *14* *14* Je krásná chtěla bych být jako ona !!! Je to úžasná zpěvačka *14* *14* *14* *14* *14* *3* *15* *2* *1* *4* *5*
  • Má úžasné písně !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ty klipy jsou tak krásný !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4*
  • Jen taková připomínka, že Taylor s Calvinem spolu ještě zasnoubení nejsou, ale nevadííí *3* *1* *1*
  • Strašně se mi líbí jak chodíš za svými fanoušky, když jsou v té největší nouzi. Myslím si že jsi fajn holka. javascript:addSmile(14)javascript:addSmile(1)javascript:addSmile(3)
  • A jen tak mimochodem... Taylor měla haterů málo. Dokud nezačala být s Harrym. Ale tak víme, co náctileté fanynky dokáží.
    • Zlato,prosím...Neber mi můj názor ;) Já si něco myslím,ty si něco myslíš,od toho tu diskuze je..vyslovit svůj názor..:D A nějaký Harry mi je úplně ukradenej. *7*
    • A jako smůla ve vztazích se to počítat nedá...Ale jedna věc je zvláštní...Že ona si Taylorka vybírá kluky,kteří jsou zrovna nejvíc v kurzu,co?Teď je poslední ten Harry Style nebo jak???A ta jeho skupina je zrovna v kurzu dost.Jen se koukni na všechny její vztahy...Kdo zrovna v tu dobu frčel?? *3*
      • pata1618
        Závidíš, protože o tebe by "kluk v kurzu" ani neopřel kolo? :)
      • řeknu ti to asi takhle.. jestli neumíš počítat do 7 tak jsi asi dost nahnutá hm? Drew, Jake, John, Joe, Taylor, Connor a Harry. Buď neumíš počítat do sedmi nebo nemáš sedm prstů.. a že by si Taylor vybírala kluky který jsou v kurzu? Aha? Možná tak Harry byl a to spolu ani nechodili.. všechno to bylo jen pro publicitu ale tak co už puso. Kdo v tu dobu frčel? Hele asi tak možná Taylor Lautner. Drew ani nebyl populární.. panebože nehejtuj a seber se.
    • http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/74951_446282885425057_1471147828_n.png jako důkaz jedna z věcí..a myslíš si,že jako věřím v to,co píšou v bulváru?Promiň,ale neznáš mě a já Tay sice neznám,ale vím,kolik jich měla a na obou rukách by jsi to nespočítala a nemusíme počítat jen slavné osobnosti,že?
      • pata1618
        Omg, takže když se vyfotím s nějakým klukem, znamená to, že s ním hned chodím? S polovinou z těch kluků nikdy nechodila. -_-
  • Je krásná kočička a miluji ji i toho kdo se sní zasnoubil *16* *7* *14* *4* *2* *1* *16* *12*
    • oni nejsou zasnoubeni ..... a já ji taky *14* *14* *14* *14*
  • Vše nejlepší k narozeninám hodně úspěchů zdraví a štěstí. A také hodně hitů. To je spíše povinnost, potřebujeme je.
  • Kluk z klipu McGraw

    Taylor mám ráda má hezký hlas a líbí se mi její texty. Mám ráda písničku Tim McGraw, možná to už tady proběhlo, ale chtěla bych se zeptat, kdo je ten herec, nebo zpěvák (prostě ten kluk, co je tam s Taylor) jak se jmenuje? Díky moc za odpověď :)
  • je naozaj supeeer je naš idol *1* *1* *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit