Přejít na výpis diskuzí

Taylor Swift

OSOBNOST 28.9.2007 
493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taylor Swift je úžasná má nádherný hlas a její písničky se mi moc líbí je to jediná zpěvačka od které se mi líbí všechny písničky.Držím ji palce aby těhle písniček nazpívala hodně *3* *3* *3* *4*
    • mě ste nesympatický vy, zlatíčka :)))
  • Miluju Taylor Swift pořád na ní myslím je prostě boží umím od ní všechny písničky na zpaměť a miluju ten nový song Out of the woods prostě skvělý song pořád si ho poušťím do kola chtěla bych se s Taylor Swift někdy setkat do opravdy ❤
  • Taylor je úžasná milují její nový song Out of the woods hlavně ten klip OHhh bože skveelleee:-D :-D :-D ;-) ;-) ;-) ⚠
  • pawlinkalice
    je úžasná :)) Happy B-Day!! :D *14*
  • Já bych neřešila její milostný románky, je to její věc a začít jí nenávidět jen kvůli tomu, že chodila s nějakým Harrym je vážně na hlavu. Důležitější je to, že je to skvělá zpěvačka, úspěšná a zdá se mi, že je i velice skromná.
    • Konečně někdo normální!
    • Tobě se zdá skromná?? co?! *8*
      Neřikám, že je špatná nebo že ji nenávidim - ze začátku sem jí měla ráda - ale pak začala psát ty rozchodový písničky a já na ní změnila názor... Podle mě se chová jak malej spratek...
      • Spratci jsou spíš ty nechutné štětkozpěvačky které jsou teď všude jako např. Miley Cyrus, Lady GaGa, Nicky Minaj atd...
        Taylor nech na pokoji, je jedna z mála zpěvaček co se chovají jak normální lidi a jsou v pohodě, takže klídek....
      • pata1618
        Hlavně, že do té doby, než začala chodit s Harrym, tak jí nikdo neřešil a najednou jí všichni "neměli rádi už od začátku". ;)
      • ty tvoje "rozchodovy pisnicky" psala uz od svych 12 let............ a je videt ze jsi este nemela nikoho kdo by te podved nebo kdo by s tebou rozesel po telefonu, nebo proste nekoho koho jsi milovala a nikdy nechtela ztratit, huh? ty pisnicky jsou preste proc ji lidi poslouchaj, protoze se k tomu mohou odkazat a soucitit sni.. diky temhle pisnickam je pres 30 milionu lidi na zivu, to ti ale asi jeste nedoslo co?
  • Po dlouhé době zase jedna moc talentovaná zpěvačka, která vydělává zpěvem a ne tělem. Ne jako třeba Rihanna a Lady Gaga. Jsi moc sympatická, zůstaň taková, jaká jsi a neměň se. Vykročila jsi velice správně.
    • přesně
  • Abych řekla pravdu má ji ráda kvůli albu red a 1989 jako ty další alba nejsou špatná ale na coutry moc nejsem. Ale vkus má každý jiný:-)
  • pepulinka12

    je nejky na svete

    taylor upa krasne zpiva a hraje na kytaru!!!a vy co proti ni neco mate takl se kouknete na sebe protoze tay je nejlepsi!!!! *4*
  • taylor swift je má užasný hlas a taky si sama skládá texty.a hrsje na kytaru a piano tahle mladinka taylor swift jsem slyšela že dala 4 miliony dolarů na pomůcky do školy.a taky vydělala víc peněz než lady gaga víc než selena gomez a víc než rihana a víc než miley cyrus a víy než jusrin bieber.taylor swift vydělala 57milionů dolarů a ostatní je asi 40 milionů. taylor swift je mladinká a hodně nadaná.Přeji hodně štěstí do života hlavně pevné zdráví a hodně nových textů pro tvoje písně a hodně natočených filmů.TVÁ NEJVĚTŠÍ FANYNKA(nechla jsem se po tobě křtít jmenuji se nikola taylo holdová)Taylor Swift je nej! *3* *3* *3* *3* *3*
  • Namyšlená moc není když dává na charitu nejvíce ze světových celebrit :)
    Jedna malá holka jela na její koncert pomalu přes celé USA,bohužel auto v kterém jela havarovalo a odvezli ji do nemocnice.Ta malá holka měla velký sen,že bude na jejím koncertě a ten sen se ve vteřině rozplynul.když se tohle Taylor Swift dozvěděla pozvala jí k sobě do zákulisí a strávila s tou malou holkou celý den. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit