Přejít na výpis diskuzí

Suri Cruise

OSOBNOST 8.7.2009 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to malej rozmazlenej fracek a už vůbec není osobnost, takže tu nemá co dělat. Její rodiče to taky přehánějí. Tatínek jí koupí všechno co řekne, maminka jí zase ničí tvář make-upem, nory podpatkama a je jí teprve šest. Ta bude pěkně zničená ještě dřív, než bude dospělá. Bude děsně citlivá a drzá.
  • Suri
  • A čím se malá Suru Cruise tam zasloužila o to, že je od narození osobností..? Jenom proto, že se někdo narodí trochu známějším rodičům ještě neznamená, že je osobnost.. *6*
  • Že by nová Lidsay Lohan?
    Jé... Já chci taky tohle povolání... :P
  • no já si projela ty její fotky a na zadne z nich ji nevidim namalovanou...to ze ma treba lesk na rtech kdyz sou na nake premiere chapu..navic je tu ne protoze by bylo jeji povolani ze je dcerou toma a katie ale proto ze je osobnost vzdyt se podivejte jak tu o ni furt pisete a taky se o ni dost mluvi a jo je to tim ze ma slavne rodice ale u takovych deti se predpoklada ze v budoucnu se budou venovat takovym vecem jako jejich rodice takze uz nejspis brzo bude mit v povolani treba "herecka"...a navic je moc pekna takze si myslim ze ani v budoucnu nebude ten make up moc potrebovat... a nemyslim si ze je rozmazlena teda nevim to a vy taky ne pochybuju ze ji nekdo tady zna osobne...no a taky si myslim ze zarlite no aby ne ma slavny rodice kopu znackovych hader zije v californii boze kdo by tohle nechtel i ja na ni zarlim...ale preju ji to preju ji aby jednou v zivote prorazila a ne jenom proto ze je dcerou toma a katie ale protoze si myslim ze dite nekoho ako sou oni musi mit vsobe neco neco vic nez jine deti myslim ze o suri jeste hodne uslysime..
  • nejak mi je fuk vychova male Suri....a asi bude troske chudak v dospelosti ale kdyz to tak tady sleduju ty vase rozpory tak si rikam ze asi troske osobnost bude kdyz dokaze rozhadat par debilku z ČR..:-DDD
  • Ona má v bance ucet a tam ma asi 2 miliony....Jsi krava!!!
  • souhlasim...ona za to nemuze
  • jo je to v pořádku!!a proč ne??kdybys byl/a ty tak bohata/y tak si myslim ze si nebudes kupovat obycejne veci ale spise znackove obleceni!!!no a co ze ma makeup...to ja taky...je to jeji vec,tak sem nepis tyhle blbosti...
  • Je roztomiloučká!! Také bych chtěla tolik oblečení :)) No a co já si dávám makeup od 11 let a mam plet jako ostatni holky v mem veku,tak co jako?!a navic to neni jeji chyba,je to spatnou vychovou jejich rodicu...ale jinak ji ten zivot i malinko zavidim...a piste si tu co chcete,ja ji mam rada a nevim proc se vam jako nelibi ze nosi podpatky a maluje se !! *4* *14* *14* Je krásná,až bude velká,tak z ní bude kočka!
  • ja souhlasim kdybich měla peníze taky bych to tak udělala
  • Re: Suri Cruise☺♥♥♥♥♥♥♥

    Ale Ale... takže ty si myslíš, že když denně nosí věci za 200 000 kč (v přepočtu) že je to v pořádku?? Je jí 5, líčí se od dvou let, podpatek nosí od 3 let, a to je v pořádku? A její rodiče za to nemůžou? Ano, máš možná extravagantí šatník, ale nemáš oblečení za 60 mil. botník za 2,5 a nespotřebuješ jednu krabičku make-upu za měsíc. To se na mě nezlob, ale je rozmazlená, a můžou za to její rodiče. Není to žádná modelka, na osobnosti.cz nepatří. To je všechno.
  • Suri

    Je rozmazlená, nevím, jak jí to mohli rodiče provízt, takhle jí zkazit. Make-up od dvou let- znicí jí to obličej, a make-up bude musen nosit pořád, aby se uchránila před bulvárem s narážkami na její tvář. Podpatek od 3 let-zničí jí to nohy. Proti její modě nic nemám, ale je to přehnané... A jdenou, když peníze dojdou, a Suri bude dospělá, Nevím, jak to s ní dopdne...
  • allisonc

    Re: Suri

    Hodně trefné. Taky jsem viděla ten film. Opravdu souhlasím.
  • Re: Re: Re: Re: Její vina

    Druhá Paris Hilton :D *1*
  • Re: Re: Narozeniny

    Ve stejnej den a měsíc abych se mohl teda vytahovat :D :D :D
  • Re: Narozeniny

    A co jako že maj narozky den po sobě?! Já mám zase narozky ve stejnej den jako Eva Farná a taky to tady nikomu necpu *9*
  • Narozeniny

    Brácha měl 17.4. 2011 5 let a narodil se 17.4. 2006 a suri 18.4. 2006 jaká nahoda že =)
  • blonska98

    život podle lajny

    Podle mě Suri jednou nebude bavit život podle lajny ( ... co neumí to se naučí ... ) a nastane horor ---> to si teprve bulvár smlsme.
    Jinak je to rostomilé dítě a ten šatník bych chtěla taky ...
  • Povolání?

    Povolání: Dcera Toma Cruise a Katie Holmes? Jako, já mám taky povolání dcera mojí mámy a táty? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit