Přejít na výpis diskuzí

Steven Seagal

OSOBNOST 31.12.2006 
415 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Stevo Seagal teraz už🤮

  • Luky1987

    Stevo mal najlepšie filmy v letech 1988 - 1995 a bol borec, ale jeho doba už dávno minula. PS teď už je z neho lehce podvyživený SLON! 

  • Luky1987

    Celkovo ako herec stál Seagal za houby. Bol čistý hnoj za 5%

  • Luky1987

    Seagal spolupracuje so samými režisérmi slabými, preto aj jeho kvalita filmov je už dávno čistý hnoj za 5%

  • Luky1987

    Seagal byl herec nič moc za minimum 1%. A teraz sumo

  • Luky1987

    Steven Seagal 1988-1995 borec a herec akčných filmov. Seagal teraz lehce podvyživený SLON! 

  • Luky1987

    Zkrachovalá existence: presne to je už dávno Steven Seagal!

  • Luky1987

     Seagal váži odhadom takých 120 kg Sumo

  • Seagalosaurus kolik váží ? 


  • Luky1987

    Stevo mel kdysi dobré filmy : Težko ho zabít, Nemilosrdná spravedlnost alebo Prepadení v pacifiku, ale jeho doba již dávno minula! PS: chicken burgery a hamburgery by mel vysadit a schudnúť!

  • Luky1987

    Seagal byl herec o ničem za minimum 1%

  • Luky1987

    Stevo mel dobrý filmy po Glimmer Man (1996), ale od tý doby potom už slabota a to, že pribral na váze katastrofa

  • Luky1987

    Seagal byl herec nic moc za 5%

  • Luky1987

    Seagalova herecká kariéra už dávno skončila, padlá hvezda akčných filmov!

  • dokument o sesnulém Budu Spencerovi se muže  točit, Seagal ješte žije. 

    PS : váha souhlasí, tu již upravovat není treba 

  • přeju hodne slaniny, šalátu, rezne, hamburgeru, baconburgeru, dortu, dezertu, cheeseburgeru, kebabu, hodogu... a hodne piva ..... a aby se to nikdy nevyčerpalo. Dál přeju úspešnou tour po Burger Kingoch a MacDonaldoch pane Seagale  

  • Luky1987

    Stevo do roku 1995 bol dobrý herec a borec. Stevo Seagal teď lehce podvyživený SLON!

  • Luky1987

    Poznám Wimma Wenderse je dobrý aj naša prezidentka Zuzka Čaputová 

  • Luky1987

    Seagal sa mi najviac páčil vo filme Těžko ho zabít, tam bol dobrý

  • MartinDyntar

    Luky ahoj, koukal jsem na tvůj profil, škoda že ho nemáš rozšířeny o více svých oblíbenych osobnosti, ale to nevadí. Politice sice příliš a možná vůbec nerozumím, ale Vaše Zuzana Čaputova děla ve vaši zemi v politice pořádek, přijde me a je nejen inteligentní,  ale je i dost milá, laskava a půvabna, je zkrátka šarmantní.  Má silné charizma. Snad jsem te potěšil. Měj se pěkně

    Ps. Ve vašem jazyce vyšla kniha o Wimmu Wendersovy od Petera Gavaliera pod názvem Spletite Cesty Wimma Wenderse, Wimm je Můj velký životní vzor a příklad.  Ps. Mám ji Luky dokonce dvakrát. Nevím asi znáš Wimma Wenderse?? To ovšem nijak nerozhoduje... ... ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit