Přejít na výpis diskuzí

Steven Seagal

OSOBNOST 31.12.2006 
415 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to poradnej bblazen, si o nem prectete, ma vic sexualnich obvineni nez Johny Sexmachine... to sou jenom filmy tam pusobi jak dustojnej gentleman a pravda je jina,,,
  • S.Seagal je nádherný chlap,který toho umí víc než kdokoliv a používá své umění né na ubližování lidem,ale na obranu!Chtěla bych umět to,co umí on! A navíc někteří lidé zapomínají na to,že každý jednoou zestárne! Za svůj život toho dokázal hodně a ukazuje mladým lidem,že svůj volný čas můžou věnovat něčemu užitečnému! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • je fakt dobrej herec!!!!!!!!! *14*
  • Myslím,že se všichni shodneme na tom,že to co předvádí ve filmech působí věrohodně a milé dámy plně s vámi souhlasím je to nádherný kus chlapa.
  • RE: Martin [Camitgriffin@seznam.cz]

    To, co píšeš jsou HUSTÝ SRAČKY!! Je očividně vidět, že víš o Aikidu, jakož to i o učitelých pěkně velký hovno!! Máš zkreslený představy o ČFAI (česká federace aikido) i ČAA (česká asociace aikido) a taky i o učitelých! Taky zkratka organizace, kterou VYCHVALUJEŠ "ČAAI" NEEXISTUJE. Tak nedělej neklamu a netvrď, co je lepší!! Jo a detail, Malina není z ČAA. Jinak se všem moc omlouvám za kritiku, ale na některé věci se prostě reagovat musí. Jinak k aikidu jsem se dostal, vlivem Seagalovýho filmu NICO a HARD TO KILL - Rulezzz. THX.
  • je to kus !!!!!!!
  • Steven Seagal

    Mistr bojových umění, velký herec.
  • Je dobrej

    Je dobrej a hlavne jeho filozofii neni nekoho zmlatit a neni to ani filozofie aikida, protoze to uci se konfliktum vyhybat. Mel by natocit jeste nejaky filmy, aby bylo na co se koukat.
  • Souhlas

    Sám chodím na Aikido, ale studovat Aikido i s jeho filosofií u nás se bohužel nedá srovnat se Stývnovým studiem v Japonsku. Pokud z vás někdo uvažuje chodit na Aikido, tak začněte u ČFAI nebo u ČAAI. Lepší bude ale Asociace, protože tam učí Miroslav Kodym, který má i s Ondřejem Malinou 4. dan a taky nejvíc zkušeností.
  • A preco ho nepozvali do DEUSBURGU tera v lete???Aikido
  • Seagal je macher!!!Walker nema sajnu o bojovych umeniach.Len neviem kedy seagal stihol ziskat tolko danov????
  • SEAGAL JE SUPER !!!! ALE PAUL WALKER JE LEPŠÍ
  • Mistr Steven Seagal

    Mistr Seagal říká: Moje životní mise je být dobrý, silný člověk, pomáhat těm, kteří potřebují pomoct a používat bojová umění jako cestu léčby.Velký bojovník je pro mě ten, kdo se téměř vždy dokáže vyhnout problémům. Není na tom něco pravdy. Zaslouží si pozornost,je démonický. Mám ho ráda.
  • Thanks

    Je velice dobre ze se snazi ovlivnovat mladez aby chodili do bojovych umeni ale hlavne aby se zabyvali samotnym bojem v dnesni dobe.Je to muj velky priklad mistra AIKIDO.
  • Casey Ryback

    Seagal ? Kult krivajuci na obe nohy.
    Legenda bojovych umeni zijuca zo slavnej minulosti a v depresivnej pritomnosti.
    Legenda aikida, ktoru caka tragicky upadok. A tie jeho filmy... hm.... stare boli kultove, teraz to ide do uplnych sraciek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit