Přejít na výpis diskuzí

Yvetta Simonová

OSOBNOST 22.5.2008 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paní Iveta Simonová

    Vážená paní Simonová, přeji Vám všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a dík za Váš nádherný hlas. E.R.
  • Duše

    Když duše bolí, písnička paní Simonové pohladí, když nevíme, že duši máme, písnička paní Simonové nám to připomene, když je duše prázdná, písničkou se naplní, a když je duše veselá, při písničce se roztančí.

    Za to se nedá nikdy dost poděkovat, přesto DĚKUJI ! Tady mě napad jeden nápad, nevíte někdo, co by paní Simonovou potěšilo? Že bychom, zdejší příznivci, vzali kytičku nebo tak a šli osobně poděkovat? Troufalé??? *7*
    • libuse

      Re: Duše

      Milá Hami!
      Já vím , co by paní Yvettě Simonové udělalo radost, ale na to jsme všichni dohromady krátcí.
      Mimichodem, kytici s dopisem nebo jen věnováním, lze doručit prostřednictvím rozvážkové květinové služby i přes internet či telefonicky.
      Paní Simonová má stále spoustu vystoupení, na které jezdí i dost daleko a navrací se třeba v čase v němž nyní tento příspěvek píši, denně musí 2x zpívat, aby hlasivky neochably jako kterýkoliv jiný netrénovaný sval, fyzicky zvládne cvičit i hodinu svou sestavu, žije sama, takže si vše i dělá sama; není jí již 40 let a přesto to vše na 40 let zvládá. Je taky jen člověk a ne stroj, v noci potřebuje spát a z nejrůznějších důvodů nemůže, taky jí něco bolí, jako nás všechny, teď si vemte, že potřebuje kromě času na zvládnutí domácích prací i čas na kosmetiku, kadeřnici, manikůru, pedikůru, aby se nám všem líbila, potřebuje si vyčkat pořadí mezi ostatními pacienty v čekárně pro léky apod..
      • Dobry den, na jakou adresu lze zaslat pani Yvete kvetiny? Dekuji, M.
      • Re: Re: Duše

        Dobrý den paní Libuše, již nějaký pátek se snažím získat jakýkoliv kontakt na někoho, kdo by mi zprostředkoval vystoupení paní Simonové v našem hotelu v Hostinném. Že byste to byla právě Vy ? Prosím, ozvěte se mi na e-mail. Děkuji. Antonín Rozkoš. www.dorinka.eu
      • Re: Re: Duše

        Taková krásná dáma že by žila sama? *14*
      • libuse

        Re: Re: Duše

        Holt je jedna z nás - člověk,ovšem dokonalý, krásný tělem i duší s obrovským charisma, profesionální zpěvačka, nádherná a moudrá bytost, ve svém věku překrásná žena, tak jí dejte prostor a čas, kterého již nemá tolik jako my čtyřicetiletí a třicetiletí, Hami, ať takovou může i nadále být. A jestli bylo zamýšleno zazvonit jí hromadně či po jednom :-) u dveří, to nedoporučuji, v soukromí už má ráda klid, který si zaslouží a přesto přijímá spoustu různých návštěv - příbuzné, přátele, kolegy, korepetitora, známé, malíře, opraváře..., protože to jinak nejde nebo jí to její slušnost velí. Jestli tedy můžu poradit - nechte ji odpočívat, ať má sílu nám všem ještě dlouho zpívat, neznámé osoby bez ohlášení stejně nepřijímá. Má už svůj věk a po Praze chodí kde kdo, takže se přirozeně bojí otevírat. Já bych se bála v Praze již dnes a to jsem se tak krásného věku ještě nedožila.
        • libuse

          Re: Re: Re: Duše

          Po koncertě od každého s nadšením kytičku přijme, podepíše fotky, ... a i z toho bude mít fanoušek zážitek na celý život, neboť paní Simonová je holt bezkonkurenční PANÍ SIMONOVÁ, a jak tu již dříve zaznělo, kdo nezažil, nepochopí. Její koníček se jí stal celoživotní profesí, zpěv je její jediná povolená droga, jak mi říkává, a potlesk jejího publika jí nabíjí. Naplňte jí koncertní sály, to je jedna z věcí, která jí učiní šťastnou.
          Děkuji Vám za paní Yvettu Simonovou.
          Ovšem bránit Vám nikomu v dříve zveřejněném úmyslu nemohu.
          Libuše
          • Re: Re: Re: Re: Duše

            Milá Libuše,
            je mi to jasné *8*. Byl to jen nápad v návalu nadšení a vděčnosti, že člověk dostává mnoho a nemůže dát kromě bezmezné přízně a obdivu nic. *9* Když jsem tu a tam v Praze a vidím TEN dům, mívám nutkání, přiznávám, ale vždycky zatím zvítězil zdravý rozum, úcta a snad i slušnost, i když teda trpívám, takže neboj *3* - nejsem šílená dotěrná fanynka, to snad ani "výchovné působení" osobnosti paní Simonové nedovoluje. Tak se na mě nezlob, nemyslela jsem to zle *3*

            Vedle zpěvu, samozřejmě, obdivuji také ještě vypravěčský talent a humor paní Simonové a dodávám ještě jedno velké, ale prosté DĚKUJU !!!
            • libuse

              Re: Re: Re: Re: Re: Duše

              Ahoj Mirko!
              Mou reakci najdeš jistě brzy jinde než zde, takže mi nezbývá než dodat radostné Velikonoce Tobě a všem, kteří sem nakukují a třeba i přispějí.
              Libuše
  • Přátelé a příznivci,
    Příjměte pozvání na pozvání a podívejte se také na kouzelný televizní snímek z roku 1958.

    https://www.youtube.com/watch?v=cQUsZLUPeDY
  • Paní Yvetko, Vaše písničky hladí po duši a snad proto se k nim člověk rád vrací. Do oka mi vždy vběhne slza, při vzpomínce na Milana Chladila, který k Vám neodmyslitelně patřil a myslím, že stále patří. Taková dvojice jakou jste tvořili se podaří dát dohromady jednou za dlouhou dobu. Přeju vám hodně zdravíčka, štěstí a lásky.
  • dobrý den paní simonová moje babička zdědou vás milovali z milanem chladilem všechny vaše duety.
  • Současný kabát

    Slyšela jsem, že paní Yvetta Simonová odmítla ze strachu, že už to není ono, nazpívat své písničky znovu, myslím, že je to škoda, možná, že hlas zní dneska jinak, ale má Obrovské charisma.
  • Z databáze Divadelního ústavu (http://www.divadelni-ustav.cz/insc enace.aspx)
    1.Na tý louce zelený Hudební divadlo v Karlíně a Nuslích Praha, prem.24.10.1968
    role Alena: Ywetta Simonová (alternace)
    2.Hallo Dolly Hudební divadlo v Karlíně a Nuslích Praha, prem. 22.9.1966
    role Irena Molloyová: Ywetta Simonová (alternace)
    3.Amore mio Hudební divadlo v Karlíně a Nuslích Praha,prem.1.12.1965
    role Ti druzí: Ywetta Simonová (j.h.)
    Čím dál tím víc lituju, že jsem nezažila 60. léta. Aspoň co se týče divadla, to muselo být hodně fajn *4*
  • Blahoželanie z Košíc

    Želám Vám veľa zdravia,šťastia a krásnu
    plodnú jeseň života.Nezabúdame na vás.
  • Pisnixky pani Simonove jsou porad i po letwch pekne
  • pani Ywettu posloucham od 15let a to je uz 50roku.Nevynechala jsem jediny koncert v Jihlave a 17.5.se moc tesim na jeji vystoupeni spolu s Josefem Zimou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit