Přejít na výpis diskuzí

Yvetta Simonová

OSOBNOST 22.5.2008 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • svadební

    Vážení příznivci paní Simonové prosím vás: Na naší svadbě nám hráli písničku,která se asi jmenovala Svadební.Začíná slovy: Stůj při mě stůj až do skonání,k nam dvěma dnes nebe se sklání....Nikde na vebu nemohu se k textu nebo celé nahrávky dostat.Třeba je to jen doměle špatným názvem skladby.Předem děkuji aspoň za tip kde hledat.
    • Re: svadební

      Podívejte se na tyto stránky.
      http://www.musicer.net/Y vetta-Simonov%C3%A1-Svatebn%C3%AD-- -Ave-Maria.php?p=1014276
      • Re: Re: svadební

        Paní Dano.Jste velice laskavá,že jste potvrdila název skladby.Dle vašeho návodu jsem však nic nenašel.Jsem totiž tak trochu amater na počítače.Nemohla by jste mě trochu více navést,abych se k té písničce dostal?Za ochotu děkuji.Eduard Šindelka
        • Re: Re: Re: svadební

          Tak s radostí mohu sdělit,že jsem tex pisně -SVATEBNÍ-našel.Paní Dano děkuji.Eduard Šindelka
  • pitysek

    všem-všem.

    Přátelé milí, prosím pěkně nemáte někdo písničku Hřej mě? Pokud ano uděláte mi velkou radost s mp3. Díky Petr.
    P.S. a co říkáte duetu Yvetty s Milanem "Pár snů"?? Krása co?! Tak všem přeji krásné chvilky při písničkách s našimi milými zpěváky!! *4*
    • Re: všem-všem.

      Nemáte,prosím, někdo od paní Yvetty písničku Snad jednou(Un jour, un enfant)
      z roku 1969?

      Zdraví
      Jirka
    • Re: všem-všem.

      Dobrý den,

      písničku Hřej mě(Pilaová a Mayer) mám,
      kam Vám ji poslat? Napiště Váš mail.

      Zdraví
      Jiří Neplech
      • Dobrý den,
        já bych měl o tu písničku taky zájem. Budu potěšen, pokud mně ji pošlete. A nemáte náhodou i její písničku Heřmánek? O tu bych hodně stál.
        Díky předem
        Vladimír Kovář (vladokovar@seznam.cz)
      • pitysek

        Re:

        Dobrý den, díky za nabídku písničky Hřej mě. Sice ji sháním s Y.Simonovou ale prosím pošlete mi ji i s Pilarovou a Mayerem. Tu jsem snad ani neslyšel. Díky.
        vesa.p@seznam.cz
  • Paní Yvetto,

    K Vašim zítřejším narozeninám,Vám přeji hlavně mnoho zdraví,štěstí a pohody. Dožíváte se opravdu

    úctyhodného věku. Od jakživa patříte k mým oblíbeným zpěvačkám.Sleduji Vás od začátku.

    To co vyšlo oficiálně na deskách mám všechno + velké množství T.V..záznamů. Uvítal bych ale kdybyste dala konečně k dispozici věci,které dosud postrádám.T.J.rozhlasové nahrávky,které dosud nemám. Věci které vůbec nevyšli.Třeba krásný duet s Milanem " Jak To říci" s TV.pořadu¨

    " Písničky na zítra" a jiné věci,kterých jsou na TV.záznamech jen kousky.Přitom Vím,že byli natočené celé.Zrovna tak diskotéky. a další věci.Také sháním záznamy rozhl půlhodinek s p.Vl.Dvořákem a to

    z kterékoli doby.Mám jich asi 50. Vím,že P.Vlach měl vše,co nahrál,natočené na Revoxu cívkáči.J.H.



  • Ještě co se nevešlo.Včera jsem si udělal TV večer S Milanem,dnes si udělám s Vámi..Tak AtˇVám

    to zdravíčko a hlas ještě dlouho vydrží.Váš věrný fanda Jaromír 76 let z Prahy 1.

  • No a ještě do třetice ve stejný den 4. listopadu v r.1971 jsme se s manželkou brali.Jaromír.

  • Ivana Vágnerová3 hod · 

    Jsou hvězdy, které nehasnou- i my máme jednu, úžasnou - paní Yvettu Simonovou!!! Dnes slaví devadesát let - a nepřestává ji bavit svět !!! Naopak - ona baví nás, vždy, když slyšíme její hlas - i po dlouhých letech stále krásný - nezaměnitelný a jasný! Vždy elegantní, milá dáma, tak je nám, pamětníkům známá - a souznění s Milanem Chladilem má jistě ukryto v srdci svém. K dnešnímu krásnému jubileu, získává nejen výroční cenu, ale též tisíce blahopřání , tato výjimečná paní : "Vážená paní Simonová, těžko teď hledám vhodná slova - jimiž Vám hold a dík chci vzdát - dovolte mi , Vám zdraví přát , pohodu a v duši klid, a radost ze života mít!"

    • Jsou hvězdy, které nehasnou- i my máme jednu, úžasnou - paní Yvettu Simonovou!!! Zítra slaví devadesát let - a nepřestává ji bavit svět !!! Naopak - ona baví nás, vždy, když slyšíme její hlas - i po dlouhých letech stále krásný - nezaměnitelný a jasný! Vždy elegantní, milá dáma, tak je nám, pamětníkům známá - a souznění s Milanem Chladilem má jistě ukryto v srdci svém. K zítřejšímu krásnému jubileu, získává nejen výroční cenu, ale též tisíce blahopřání , tato výjimečná paní : "Vážená paní Simonová, těžko teď hledám vhodná slova - jimiž Vám hold a dík chci vzdát - dovolte mi , Vám zdraví přát , pohodu a v duši klid, a radost ze života mít!"

  • Paní Simonovou zbožňuji, jako zbožňuji i Karla Vlacha. Je to můj život, nádherní lidé, nádherné písně, super super super.
    • Plně s Vámi souhlasím.Napište,co můžete nabídnout.Mám toho mraky na výměnu.Nenabízejte ale nahrávky,které vyšli oficiálně na gramodeskách.
      Ty mám všechny. J.H.
  • dobry den, chtel bych se zeptat pani ivety, jestli nezpivala pisen, slysis jak zvoni. tuto pisnicku bych chtel nekdy od ni slyset, s te nadhery musi musi vsechno rozkvest, dekuji
    • Řekl bych,že ne.Ledaže by to bylo v textu nějaké rozhl.nahrávky,kterou jsem dosud neslyšel.J.H.
    • Zkuste to na YOUTUBE. Tam je všechno.
      • pitysek
        kéž by tam bylo všechno. Ale bohužel,moc věcí tam není!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit