Přejít na výpis diskuzí

Sid Vicious

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sid

    A co má bejt ? Prožil primovou lasku a to je hlavni,ne?Nic krasnejsiho si nemuze clověk prat,ale pokud Nancy jeho lasku nepetovala,byla pica *9*
  • Sid

    Ti co o Sidovi ví hovno a to je tady dost lidí, jak to tak čtu tak ať se podívaji na film Děs a běs...tam se ty naivní fanynky něco dozví
    • Re: Sid

      jo ty kokote ale ten film o sidovi ...je blbost protože tam to moc přehánej delaj tam z nej upe to co ani nebyl chce se mi zvracet z toho ten film natočili podle veci co nebudou nikdy dokázaný za pravdive..jo neco pravda je ale sorry jestli veřiš filmum tak si di rovnou hrát z barbinama.... *5* sid je legenda a a pro mne a mnohý z nás furt žije ma je s náma...a jestli ty ho nemáš ráda tak to neznamená že ho musej všichni nenávidet debile taky ti nekecam do života tak se neser nám *16* *16* *16*
  • Sid not dead

    Sid je moje zlatíčko a mám ho moc moc ráda.....sice to byl takový maniak ale podle plakátů v mém pokoji jde poznat ža já do něj taky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ..??

    ježiši je mi na blití z těch keců :jé on byl takovej fešák,jé on je tak kráásnoučkej atd... jste asi náký vymytý co to plácáte???? mít někoho rád jenom za to jak vypadal. Co se týče sex pi... celkově tak on z nich byl rozhodně nejhorší,jedinej kdo něco dřív znamenal byl ROTTEN!!!! Vicious byl děfka a feták, ano bez viciouse by nebyli sex pistols sex pistols , a punk celkově by byl o viciouse trochu chudší,ale znám desítky lepších než je on! *7*
  • Sex pistols...

    Myslím si, že Sid i Rotten byli umělci. Já osobně si víc vážím, lépe řečeno obdivuji, Rottena, ale bez Sida by skupina nikdy nemohla fungovat. Stačí se podívat na http://www.youtube.com/watch?v=el4-pRf6iUo&search= sid%20vicious *3*
  • ...

    Sladkej Sidecek...je pravda ze moc hrat neumel,ale i tak...byl nadhernej... *14*
    • Re: ...

      CO MÁ ZNAMENAT VÝRAZ - MISSANARCHY?!?!?!?! haha slečno, neměla sis tam spíš napsat *slečna pozérka anarchy kids která z punku zná uplné hovno a hledí jenom na to jaký byl sideček fešáček* ??? bože! tohle mě dokáže jenom vytočit!!! děty které ničemu nerozumí a do všeho se cpou!
    • Re: ...

      děláš si prdel????!!!!!!!!!!!!!ty krávo no ty máš dost *16*
  • michal

    love kills volove.
  • Sid Vicious not dead!!
  • !!!

    neni mouny ze jsou takovy lidi co sem pisous ja by hezkej a nevim co....ja pravda ze byl a le na tom vubec nezalezi..byl to nejvjecsi punkac jake svet znal a bude znat.a urcite to nebylo proto jak vypadal
  • Sid

    Mě teda Sid vůbec nijak úžasnej nepřišel.. navíc kvůli němu vyhodili z Sex Pistols úžasnýho kytaristu.. a jeho zahazování s Nancy.. jako asi do ní byl fakt udělanej ale ona do něj?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit