Přejít na výpis diskuzí

Sid Vicious

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gvvg

    jo vypadal dobre ale jednou to byl fetak a mozná taky vrah tak se z nej neposerte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5*
    • Re: gvvg

      Feták to byl vrah možná taky ale až budeš mít na to na co měl on tak dej vedět!!(nemáš na to asi se toho nedočkam)
  • Love sid

    sid byl skvělý, úžasný atd. atd., pro nás, kteří jsme ho neznali, kteří ho známe jenom z internetu, z jeho životopisu. Myslíte, že by jsme ho všichni tam milovali, kdyby jsme ho znali osobně? Přece jen to byl feťák, který uměl jenom provokovat...
    • Re: Love sid

      ty wole kouam a myslim ze tobe je asi neco kolem 14wid debile jsi jen dite co si hraje na punkers jo sid byl fetak ale diky nemu se stali pistole legendou propvokace bylo moto kapely pistole ne porad ˇ!!!!!!!!!
      • Re: Re: Love sid

        na punkera si tu hraješ jen ty, je mi na blití z tebe...a i kdyby jí bylo 14 to nemuze byt punx ? mylsim ze piše mnohem rozumneji než ty... navic znal jsi Viciouse osobně ? tak di do prdele jestli ne a pišeš jak byl skvelej
      • Re: Re: Love sid

        za 1. na nic si nehraju a netvrdím, že sem pankáč 2. neřekla sem, že mně to vadí, ale sid prostě kretén byl, což ovšem nemění nic na tom, že ,,spoluproslavil" pistole
  • sid

    sid je zlatíčko taky klasavec a chudák umřel kvůli té kurvě nanci miloval ji ale ona ho srala se mnou by se mu to nestalo
  • Vy, co milojete Sida jen kvůli tomu, jak vypadal: VYSERTE SI VOKO! JE MI Z VÁS BLBĚ! KDYBY TOHLE SID TUŠIL, TAK VÁM S CHUTÍ JEDNU VRAZÍ!!! Jak se asi ted musí převracet v hrobě (navzdory tomu že je rozprášen na Nancy)... Já o Sidovi něco vim narozdíl od vás! Kolik článků jste o něm už přeložili? Je mi jasný, že nikdo z nás ho neznal, ale proboha žádný "Já ho miluju. Byl tak sladkej".... Tohle si nechte pro (de) Billa z tokia! Doufám, že chytnete hnuis od vlastních nohou a zalknete se!!!! NENÁVIDIM VÁS
  • hmm

    možno to bol feťak...ale mal svoju metodu...bol iný...možno že to urobil a zabil ju...ale on ju miloval a dal by za nu čokolvek...teraz tu sedím na tričku s ním a mislim že by bolo krásne poznať ho osobne...odpočivaj v pokoji...Sid *9* *4*
  • Tady nejde jen o to jak vypadá ale taky o to kdo to byl ....on v sex pistols byl takový věšák ale hodně dobrý věšák a určitě zas tak blbej nebil jinak by nesloži my way *5*
    • Re:

      At to bylo jak chtelo,Sid Vicious byl a je(i kdyz je po smrti),je pro me strasne zajimavy clovek a strasne me mrzi,ze sem se narodila v tyhle dobe a republice,protoze za setkani snim bych dala cokoliv,at byl jakej chtel,tak si myslim,ze v nitru to byl suprovej clovek.Za to ze byl takovej muze tak akorat jeho zkurvenej zivot,jasne ze me slavu a prachy,ale co z toho... A co se tyce Nancy,tak ja neverim tomu ze ji zabil a nikdo me o tom nepresvedci.Sice si ted nevzpomenu kdo natocil film Sid and Nancy,ale je to uzasnej film a dekuju cloveku co ho ztvarnil a natocil.Uz nevim co napsat...Side odpocivej v pokoji,ses uzasnej clovek
    • Re:

      *1* Jenže on My Way nesložil. Nevim, jesli to složil, ale nazpíval to Elvis Presley. Jinak jsem holka a ty blaboly o tom, jak je krasnej sou hrozny. Tady o to vubec nejde, Sid je prostě legenda a i kdyby měl hnusnej obličej, tak to na tom nic nemění.
    • Re:

      On ale My way nesložil;)
    • Re:

      no tak to můžu skládat aji já no...a byl to zkurvenej feťák.. *5*
  • miláček Sid *14*
  • nebejt Nancy, ještě by žil? Kámo, nebejt Nancy, Sid by nebyl Sidem ;)
  • ibatak

    necitala som setky prispevky...ale neva ja mam sida rada nech si myli kto chce co...aôe ne len preto ze bol zlaty a tak a ale proste sa s nim stotoznujem ...s jeho stylom zivota a setkym....chcela by som umret tak jak oni ja uz nevim proste tolko sid is live in my head...a neni to len taky kec do vtetru ze teraz ma to napadlo uz to trva dlho setky moje depky a podobne ale co uz no jo paac seci *5*
  • Největší pankáč jakej kdy byl!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit