Přejít na výpis diskuzí

Saskia Burešová

OSOBNOST 7.9.2007 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, každou neděli sleduji Váš pořád Kalendárium, také i dnes 26.2. Odpověď na Vaši otázku mám - je to Václav Binovec. Jen chci upozornit, že ale nezemřel v emigraci jak jste uvedla, ale v Praze (jak jsem si ověřil z několika zdrojů). Přeji hodně úspěchů a hlavně hodně dalších dílů Kalendária. S pozdravem: Jiří Louženský, České Budějovice (cestoklub@volny.cz)
  • Příjemné prožití narozenin v uplynulé první půlce Vašeho života...

  • paní Saskia se narodila

    Saskia Burešová se narodila 29. července 1946 českým rodičům během služební cesty v Tornale na Slovensku.
  • Který tupec tam dává informace. Saskia se vdaná jmenuje OBDRŽÁLKOVÁ, nikoliv za svobodna.
  • nevim kolik prichopatu i ubozaku kteri nedokazi nic jineho nez zavidet urazet osobnosti jako je saskie buresova. To dokazuji jenom zavistivci kteri by chteli byt na jijim misto i nedosahli ve svim osobnim zivote nceho aby byli tak uspesny. Pani saskie je velice moudra, inteligentni i prekrasna zena ze v nasi cesky republice neni zadna tak krasna zena jako je pani saskie *14*
  • Dobrý den, přeji Vám k narozeninám hodně štěstí a zdraví. Jenom pro zajímavost, narodil jsem se ve stejný den i rok jako Vy (29.7.1946)

    _Svoboda
  • Dobrý den, moc by mě zajímalo, kdo na psal ten nesmysl, že paní Burešová je rozená Obdržálková. Její manžel je režisér Petr Obdržálek, ale ona jeho příjmení nepoužívá !!!
  • Také si vážím a chci vážit paní Saskie Burešové jako ušlechtilé a vznešené Dámy!! Na koho jiného bych se tady měl ještě,jako na poslední naději, obrátit?! Já Gregor Koidl,který dal tomuto národu,co lze pouze s Bedřichem Smetanou,Antonínem Dvořákem, K.H. Máchou apod. srovnat! A to není vtip a nestoudné naparování se,ale Bolest, kterou bych nikomu z normálních šťastně omezených lidí nepřál tady zažívat! I když na druhou stranu je to Sláva nejvyšší. Napište mi prosím: gregorkoidl@centrum.cz Já vím,že mi neodepíšete,tak jako nikdo nikdy z tohoto národa vlastizrádců a v kulturní oblasti nejvíce,ale zkoušet to musím,abych měl alibi před Bohem! gregorkoidl@centrum.cz
  • Prosím,smažte ty vulgarity.!!!
  • ráda bych věděla

    Dobrý den ráda bych věděla datum narození dámy Saskie Burešové.je to velice půvabná žena. prosím o doplnění jejího životopisu. *7*
    • Re: ráda bych věděla

      nějaký pátek před Krystem tehdá se na datumy moc nehrálo, záleží co jí do rodného listu napsal pan Metuzalém
    • Re: ráda bych věděla

      15. 2. 1982 Není zač! *4*
      • vtipalek

        no uzasne vtipne, ale taky by mne zajimalo, kdy se pani Buresova narodila...
        • Re: vtipalek

          Saskia bedlivě tají datum narození, ale už je dáma v nejlepších létech,je ten samý ročník jako moje maličkost, a to rok narození 1946. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit