Přejít na výpis diskuzí

Saskia Burešová

OSOBNOST 7.9.2007 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou ženy hezké, jsou ženy krásné, jsou ženy nádherné. A pak je Saskia.
    • Celý život se jen udržovala, nic těžkého nedělala, dá se tedy předpokládat, že bude taková...
  • Paní Saskia je živoucí legenda na ČT, vypadá pořád stejně hezky a já si jí hodně považuju. Je nejlepší. *14* *14* *14*
  • Saskia je dáma každým atomem své postavy, dáma svým vystupováním a je naprosto neuvěřitelná. Z disusních vyjádření výše uvedených je mi smutno, ale máme mezi sebou 1 milion čtenářů bulváru a i úplní hlupáci mají stejná práva jako univerzitní profesoři. Já Saskii fandím asi 40 let a přeji ji hodně potřebného štěstí.
    Josef D.
    • Plně s Vámi souhlasím. Tohle je dáma každým coulem a k ČT neodmyslitelně patří. Navíc umí úplně precizně moderovat. Je to prostě jednička.
  • Vážená paní Burešová, všechno nejlepší k Vašim kulatinám a hodně zdraví a štěstí do dalších let.
  • Já si Vás pamatuji z poštovní schránky, kdy jsme si Vás vybrali.Byl jsem tam jsko voják výsadkář a měli jsme rozhodnout,kterou hlasatelku si vybereme.Taktéž jsem byl na podiu,kdy se rozhodovalo,která přítelkyně odpovídá popisu.Zůstali jsme tam pouze 2 z voj.posádky Prostějov.Já jsem ale utřel.Od té doby Vám fandím a sleduji jak se udržujete jako hlasatelka různých pořadů.Přeji Vám do dalších let hodně zdravi a pohody.Díky!!! *14*
  • poděkování

    Paní Saskio Burešová, líbí se mi vaše křestní jméno. je tak hezké. Jinak chci vám děkovat blahopřát, ať máte do další let pohodu klid, hlavně velké zdraví a i toho štěstí a lásky.
  • Věk SB

    Narodila se 1946. *3*
  • Saskia

    Tato zena byla, je a bude krasna. Vek zeny v pripade zen, tak krasnych, jako je Saskia nehraje roli, zustavaji krasne, protoze se krasne narodily. Je mnoho jinych, ktere nikdy krasnymi nebyly, nejsou a nebudou, tem mozna jeji vek vrta hlavou. Je to nespravedlive, ale je to tak.
    • Re: Saskia

      Mila pani Saskio, preji Vam k Vasemu nadchazejicimu zivotnimu jubileu mnoho zdravi a klidu.
  • Vážená paní
    musím se také vyjádřit. Stále poslouchám Kalendárium, nejen k vůli zajímavému pořadu, ale k vůli vám. Jak to děláte, že se po celou dobu co poslouchám tento pořad se neměníte. Jsem jen o čtyři roky starší už je na mně stáří vidět. Vy nejen jste stále krásná, ale i vaše oblečení je vkusné a sluší vám. Jsem váš ctitel a nemohl jsem si odpustit vás na váš hlas, krásu a krásnou modu
    Pokoj Vám
  • Proboha co to tam píše za dementy,to tam není nikdo kdo by tak vulgární příspěvky nemazal?Paní Saskia je dáma s velkým D a nějací magoři si tam dovolují psát co s ní dělají u obrazovky.Kdyby si to ty úchylové alespoň nechali jen pro sebe!!!!Paní Saskio přeji krásné dny.Eva D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit