Přejít na výpis diskuzí

Šárka Vaňková

OSOBNOST 31.12.2006 
271 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Cislo sarky

    Jestli je to číslo, to které myslíme, tak jsi úžasná. Ale otázkou je: Používá ho ještě? Nebo už má jiný. *7*
  • ŠÁRKA

    AHOJKY ŠÁRINKO.NIC SI NEDĚLEJ Z TĚCH URÁŽEK ,JSOU TO ZÁVISTIVÍ PITOMCI , KTEŘÍ DOKÁŽÍ JEN POMLOUVAT!!JSI HEZKÁ A URČITĚ I SKVĚLÁ HOLKA A OPRAVDU MĚ MRZÍ ,ŽE JSI NEVYHRÁLA! *9* DRŽEL JSEM TI PALCE, PROTOŽE JSI DOBRÁ ZPĚVAČKA A JSI LEPŠÍ NEŽ ANETA!!!!TY FOTKY MÁŠ SENZAČNÍ!!!!S LÁSKOU TVŮJ CTITEL HONZA PS:POSÍLÁM PUSINKU. *14* *4*
  • Osobní setkání je nejlepší. Šárka namyšlená nebyla. A taky už jsem poznal holky, který namyšlený byly. A některý tedy dost.
  • Vendykot

    Šárka rozdá hodně podpisů. Musím podotknout, že je ochotná a trpělivá. Písničky Věřím náhodám a Stín se mi taky moc líbí. Písnička Věřím náhodám v médiích udělala Šárce dobré jméno. Líbí se i náročným lidem. Měj se moc hezky! :-)))
  • jekněte....stojí za přečtení...http://www.sarkavankova.com/index.php?p id=13&cid=6
  • pro Karla

    jo ty se měj taky fajn.Ahoj
  • Kočka

    Šárka je kočka, je nádherná.
  • Pro Andreu

    Moc ráda Šárku nemáš. Dovedeš ale férově napsat, že Šárka dobře zpívá. Za to Ti děkuju! :-)
  • julca

    Šárka není namyšlená.
  • Pro Šárku

    Ahoj Šári jak se máš jsi super fakt kočka miluju tě mocc!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *15* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit