Přejít na výpis diskuzí

Šárka Vaňková

OSOBNOST 31.12.2006 
271 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je nej!

    Šárka je nej! www.kiki-kate.blog.cz *14*
  • šárka

    hm hm hrozně asi závidím, protože šárka se mi vůbec ale vůbec fajn nezdá. *1* a Dana Hůlku fakt lituju!!!!musel se asi hodně pomátnout a cloumají s ním dost hormony, snad se probudí dřív než ho naše milá šárinka ožebračí, ne my samozřejmě víme, že šárce ale vůbec nejde o peníze *1* *1* chudák vždycky kápne na staršího bohatýho muže *1* *1* a ten její zpěv to je hotové umění *1* no budu končit, protože stejně se to tady smaže o šárce totiž stejně jako na jejím webu nesmíte napsat nic špatnýho, protože okamžitě je to pomluva, lež a jen hloupě závidíte!!!tak že můžete psát jen šárka je úžasná, zboźnuji ji, nejlepší celebrita atd.....to jedině o šárce můžete šířit nic jinýho, tak šárko hrozně tě máme rádi *1*
    • Re: šárka

      naprosto s tebou souhlasím , sestro.
    • Re: šárka

      jj, souhlasím...
    • Re: šárka

      Plně souhlasím
    • Re: šárka

      Skvěle napsáno, rádi jí mají jen puberťáci
  • Šárko, napiš mi ! *3* *15* *3*
  • Škola

    Ahoj Šárko, vím že navštěvuješ pedagogickou školu v Mostě a chystám se na ní.. Mohla by jsi my napsat něco o ní.. Moc díky *4*
  • Proti Šárce nic nemam ale Aneta je (nej)lepší!!!!:-)))
  • Šárce

    Šárí jsi nej!!! A je super že jsem tě potkala i když si to asi nepamatuješ bylo to 12. února v ostravě ve futuru a ty jsi mi řekla, že listy z památníkú se nevytrhávají, já jsem totiž chtěla ty podpisy do památníku dva. P.S. Z tvojich písniček se mi nejvíc líbí Veřím náhodám a Stín. Ale všechny jsou super!!!
  • Šárka je nejlepší SUPERSTAR *3*
  • Šárka??????????

    Jsem si o tobě myslela hezké věci,ale teď mi každý říká,že kouříš,chlastáš jako dán a už nevím co,zklamala si mě Šárko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pro motýla emanuela

    Šárka zpívá výborně. Šárka je taky moderátorka a herečka. Šárka je nádherná žena. Radost pohledět! Při pohledu na Šárku se mi rozhodně blejt nechce. Mám takový příjemný pocit. Šárka patří mezi skvostný ženy. A o tom to taky je. Šárka není jenom umělkyně.
  • Zdá se mi hrozně moc namyšlená, ale jinak jí neodsusuju.Aneta je taky fajn

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit