Přejít na výpis diskuzí

Sagvan Tofi

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *15* *15* *15* hrál jen v pár filmech, jako moderátor selhal...co vlastně dokázal...??? NIC
    • Dokázal třeba napsat libreto k muzikálu, které již vidělo přes čtvt miliónu diváků. Když to jenom spočítám průměrnou cenou vstupenky tak je to 126 000 000,-. Co jsi dokázal Ty? NIC viď !
    • Tereza
      Alespon dokázal zahrát i v těch pár filmech, narozdíl od některých. Všichni ho tady moc obdivujete, jak je krásný apod. Tyhle názory přešli mě osobně po tom, co jsem měla možnost zažít ho naživo. Když tu kdysi měli účast s M.Dejdarem a dalšími skrz jeden seriál. Všichni byli v pohodě, ale "pan Tofi - nosil se jak seladon! *2* *7* Nechci vám tu brát vaše ideály, jen je mi líto že se mi názor díky tomu na něj změnil. :)
  • Luky1987
    Sagvan Tofi je padlá a vyhaslá hvezda
  • Táta

    Jeho táta je fakt super člověk...možná někdo víte kdo to je *4*
    • Re: Táta

      hele a vy vítej jak se menuje jeho táta???Potřebovala bych to vědět...Prosím napiště mi na e-mail
      • Re: Re: Táta

        nevím,že by bojoval v PKK *7*
    • Re: Táta

      a kdo to je?:-D
  • anetteolzon

    OK

    Takhle si předsavuju super Chlapa !!! prostě jako Saggy vtipnej a krásnej *14* *4* *14*
  • Sagvanovo dvojče

    Čau lidi normálně znám chlapa kterej je uplně stejnej jako Sagi a sou stejně starý a sou opravdu uplně stejný
    • Re: Sagvanovo dvojče

      No jestli to Sagvanovo dvojče nebyl jeho brat Martin, který také žije v Praze *1* Jsou si fakt moc podobní.
  • vlastulinulinka

    WhHEeJj

    NejLepšíííí *14*
    • Re: WhHEeJj

      skvělý zpěvák,neveděl jsem,že je Kurd,jsem si říkal,kde došel k takovému jménu
      • Re: Re: WhHEeJj

        jé,háček nad e jsem zapomněl
  • ajous

    má platonická láska

    Sagy je cool chlap, je fakt úžasnej!!! *14*
  • jj

    je boží. *14*
  • je nej.... a je to má plat. LÁSKA

    Sagi je jedno z nejkrásnější a nejlepších stvoření všech dob. Je naprosto úžasný ..... Jen těžko se najde někdo kdo by ho kdy překonal! Je prostě nejlepší a taky nejkrásnější!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: je nej.... a je to má plat. LÁSKA

      prosim Tě já nevim ale mně příde že Lukášek Vaculík je eště o trošičku hezčí.
      Jo jo jo Lukášek to už je prostě takový kocourek. *14* *14* *14*
  • sanataana

    SA NA TA A NA :-D

    patri mezi nejhezci slavny čechi *7* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit