Přejít na výpis diskuzí

Sagvan Tofi

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejradsi ho mám ve filmu Kamarád do deste 1 tady byl dobrej aj s Lukásem Vaculíkem
  • ???

    oh...sagvan..mno co dodat??na jeho vek kus chlapa...ty jo vzdycky kdyz ho vidim tak jsem upe hotova..jen by me zajimalo jakou ma narodnost?je to cech nebo slovak?toho chlapa ale zeru videt ho live tak newim co to se mnou udela...kdyby nekdo vedel kde se narodil nebo tak neco tak piste...diky *14*
    • Re: ???

      Sagvan je čech. Maminka je češka a tatínek byl Kurd. Má bratra Martina.
      • Re: Re: ???

        jak to víš?
  • boticka

    manekýn

    Nezlobte se, ale připadá mi moc gumovej. Vaculík je hezčí a přirozenější. *9*
    • Re: manekýn

      souhlas
  • Sagi i love you

    Sagi je největší českej milášek snad všech normálních holek a kterým nepříde sexy tak jsou divny,snad jich není moc,Sagi I love you *14* *14* *14* *14*
    • Re: Sagi i love you

      Ty voe to si děláš legraci co.
      tAK ZA 1: ČECH von neni ani trochu, už to jméno napovídá tomu že nebude naší národnost, ale nechci se tě nějak dotknout, až Sagvan najdeš v kalendáři určitě napiš a já to odvolám.
      Za 2: Blleeeee, dnes neusnu. po schlédnutí fotografií se mi udělalo blbě. Ujišťuji tě že jídlem to nebude. Ten humus-man co se ukázal na obrázku je opravdu příšerný. Sexi bych ho nazvala až po té, co by mi vyhrožovali ža mi zabijí: Křečka, Robíka a Badyho a až bude poslední na světě.... No abych to zkrátila... neskrátím nic jdu zvracet.. moment.. hotovo... ale pozdě, ani nevidím co píšu, celí monitor je od blitek ale tím dobře... alespoň neuvidím toho "sexi típkaů co se na mne kření tím "sexi pohledem" protože on je to poslední co je na tomhle světě že pro to ani nemám slov. KOnec, fine and, the end a po Sagvanovsku: ble fuj
      P.S. Dobrou noc:)
      • herecka

        Re: Re: Sagi i love you

        náhodou... je dobře že sou tady i odpůrci, kdyby ho (Sagiho *muck*) měli rádi všichni, nebylo by to ono... =) Jinak je super, hezkej a dooobrej chlap a HEREC, dyť málokdo si umí vydělat pomalu na jedný roli... =) Miluju ho!!!! *14* *14* *3*
      • Re: Re: Sagi i love you

        Seš blbá?..nechci nic řikat,ale tohle jsou stránky pro fandy..dobře,čum si sem i když seti hnusí,ale nevotravuj tim ostatní laskavě *10* *8*
      • Re: Re: Sagi i love you

        Sagvane, nevšímej si téhle ubohoučké vylízané slepice, nestojí Ti za to!!! *16* *16* *16*
      • Re: Re: Sagi i love you

        Jsi neskutečná PÍČA nechápu tvůj vkus když se ti Sagvan nelíbí tak se jdi zakopat nebo táhni do hajzlu kundo!!!!!*10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • strejda sagi

    je sexy znám se s ním osobně.protože zná mojeho tátu.a múžu mu říkat strejdo.na tu návštěvu u nás nezapomenu. *1* *1* .dobrý salto dal do toho bazénu *1* .akorát trochu velká louže na tý trávě. *1* *1* *1* *1* *15* *15*
    • Tereza

      Re: strejda sagi

      To ses tam asi z toho po...vid *15* *1* *1* *1* *1* ..si myslíš že ti ty pohádky tady někdo žere?! *15*
  • Děti ráje

    Mám velký dotaz netušíte někdo - proč v muzikálu Děti ráje má Sagvan alternaci zrovna s M.Zounaram?Vždyť to je nesrovnatelný. My jsme se byli podívat na generálce a jak nám Zounar nevadí, tak jeho pokus o zpěv byl katastrofa:(( Jestli tu roli nebude hrát pouze Sagi, tak jim lidi utečou:((((na generálce jich pár bylo:(( a to je velká škoda!! Scénář je úžasnej(klobouk dolů,povedl se Sagimu na 1*), jen to chce ty hlasy..
    *13*
    • Re: Děti ráje

      nemyslím si že by kvůli Zounarovi utekli lidi,to snad ne ;) Ale já taky jela na DR kvůli Sagvanovi a místo něj sem měla Zounara :/ ale tak co už ;) když už jsme u toho tak některé alternace DR sou také hodně odlišné ;) Viz Kájina a Kájina nebo Šoumen a Šoumen ;)
  • Luky1987
    Sagvan Tofi byl velmi dobrej v Kamarád do dešte 1 a Vítr v kapse. Škoda, že kvuli alkoholu se tak zničil, dopadl. Jinak mu preju všechno nejlepší
  • Dotaz

    Ahoj..chci se zeptat, jestli někdo neví kdy a kde bude mít Sagvan nějaký vystoupení.(koncert)?? .. Díky moc za odpověď *14*
    • Ahojky, od listopadu 2009 hraje v muzikálu DĚI RÁJE (www.detiraje.cz), kde má jednu z hlavních rolí, ale musela by sis někde (např. na facebooku) od někoho z jeho kolegů zjistit, kdy hraje, protože produkce nesděluje obsazení.
  • wauworld
    Po otci je Ital
  • Já ho viděla na živo.Vypadal jak cigoš z popelnice!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit