Přejít na výpis diskuzí

Roman Birkuš

OSOBNOST 14.7.2010 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hajzl

    Nikdy mi Roman nevadil...ale po tom co provedl...Se mi zhnusil na nejvyšší úrovni!!!Hajzl prostě!
    • Re: Hajzl

      Proč?!Jenom proto co odešel z Rosemaid?!Pokud jo,tk jen pro tvoji iformaci nestíhal obě skupiny a prtže je déle u TP tk si ji i vybral,je mu blíže k srdce než Rosemaid mno... bóže... :/
      • Re: Re: Hajzl

        A proč ty kapely nestíhal? :DDD Bez jeho účinkování v Rosemaid, by si Paranoidi nikdy tak nevyšvihli, co se týká koncertů. Roman šel na konkurz kvůli špatné situaci v Paranoid a když si polepšili...tak pa pa Rosemaid :)
        • Re: Re: Re: Hajzl

          debilové ste vy všichni že ho soudíte jen podle toho kde hraje a jak se rozhoduje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Re: Re: Hajzl

        Tak silná slova bych nepoužila, ale pro mě je to frajírek, který si vždycky dělal co chtěl a procházelo mu to. Vrátil se k bratrům...tomuto tvrzení se musím leda tak smát. Když jsou to takoví bratři, proč šel na konkurz k Rosemaid? :D A přístup TP k Mirovi je lepší nekomentovat.
        • Nelíbí se, co jsem řekla ? *5* Stojím si zatím...v lidech se umím vyznat, ne hned, ale po čase dokážu správně odhadnout podstatu člověka. Roman není rovnej kluk. Šikovně se postavil do role obětního beránka. Jasně to cítím z jeho "hereckého výkonu" ve videu, kde vysvětluje svoje důvody odchodu. Vážně si myslíte, že má s Mirem po rozchodu přátelský vztah? Možná mu Miro odpustí, ale nikdy to nebude mezi nimi jako dříve. Jejich kamarádství je dneska minulostí.
          Otevřeně přidám další věci, co se mi na něm nelíbily...nevím, ale přišel mi v rozhovorech jednoduchý ve srovnání s ostatními (O.K. každému nebylo na inteligenci naděleno...), ale co mě hodně vadilo, že měl často oprýskaný lak na nehtech. Miro Bitomský je měl pokaždý perfektně nalakovaný. Chtěla jsem ho přijmout, ale nešlo to, neseděl mi. Vyjadřuju se naposledy k němu...náhodou jsem narazila znovu na tuto stránku.
          • Ten tvůj koment mě hodně pobavil *1* hlavně ta část "ale co mě hodně vadilo, že měl často oprýskaný lak ne nehtech...." ty soudíš lidi podle toho jak maj nalakovaný nehty?? *1*
  • mili.buffy.spike.miro.smajda

    1) Nejkrásnější
    2) Nejlepší
    3) Nejvtipnější
    4) Nejúžasnější
    5) Nejroztomilejší
    6) Nejvííc božáckej
    7) Nejlíp umí hrát na kytarku
    8) Nejlepší srandu udělat umí
    9) Nejsladší
    A jubilejní 10) Prostě neeeeeeeeeeeej!!!!

    Jedním slovem: Úplně největší blázen s ''dierami na kalhotech'' :-D *14* *14*

    Jak jinak že?
  • lulukom347

    Obálka

    Hlásnite pls pro obálu na BG Roman Birkuš.. :))
    http://www.bravogirl.cz/cislo- 19-2010/vlastni-obalka/157956-komin /
    • vterinka

      Re: Obálka

      jůůůůva to je sladké!!! To je tak nádhernééé! On je prostě k sežrání! *14* *14*
  • web

    www.theparanoid.huu.cz
  • 1.zvoneni

    NA 1.zvoneni v plzni byl uzasnej
    • Re: 1.zvoneni

      to teda jo,jsem s nim vyfocena
  • ROMAAAAN

    Roman je neeeeeeeeej a ma krasnou kytaru ale on je hezci
  • mikinka

    nejlepší

    Roman je prostě ten nejlepší nejhezčí nejroztomilejší nejmilejší a nejúžasnější kytarista s tou enjvíc úžasnou kytarou na světě. Miluju ho uplně hafo moc jen je o 9 let starší. :D Ale i tak s etěším v sobotu do Prahy až ho uvidím jak jede na tu kytaru. :) *14*
    • vterinka

      Re: nejlepší

      Mony: jsme na tom stejně! Já ho viděla na koncíku v Havířově a byl k sežrání! Mnohem hezčí než na fotkách! Škoda mluvit! *1* *1* *14* *14* *3*
  • barbi

    Kund'ák

    Ej Roman je upa kundááá :)
  • Happy B-day

    Vše nejlepší k narozkám *14* *14* *4* *3*
  • elushka333

    Nej

    Roman je prostě nejlepšíí :)) *14*
    • Re: Nej

      roman je nejhezco z kapeli a je pekny k sezrani *14* *14* *14* miluju ho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit