Přejít na výpis diskuzí

Roman Birkuš

OSOBNOST 14.7.2010 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mili.buffy.spike.miro.smajda

    1) Nejkrásnější
    2) Nejlepší
    3) Nejvtipnější
    4) Nejúžasnější
    5) Nejroztomilejší
    6) Nejvííc božáckej
    7) Nejlíp umí hrát na kytarku
    8) Nejlepší srandu udělat umí
    9) Nejsladší
    A jubilejní 10) Prostě neeeeeeeeeeeej!!!!

    Jedním slovem: Úplně největší blázen s ''dierami na kalhotech'' :-D *14* *14*

    Jak jinak že?
  • mikinka

    nejlepší

    Roman je prostě ten nejlepší nejhezčí nejroztomilejší nejmilejší a nejúžasnější kytarista s tou enjvíc úžasnou kytarou na světě. Miluju ho uplně hafo moc jen je o 9 let starší. :D Ale i tak s etěším v sobotu do Prahy až ho uvidím jak jede na tu kytaru. :) *14*
    • vterinka

      Re: nejlepší

      Mony: jsme na tom stejně! Já ho viděla na koncíku v Havířově a byl k sežrání! Mnohem hezčí než na fotkách! Škoda mluvit! *1* *1* *14* *14* *3*
  • elushka333

    Nej

    Roman je prostě nejlepšíí :)) *14*
    • Re: Nej

      roman je nejhezco z kapeli a je pekny k sezrani *14* *14* *14* miluju ho
  • lulukom347

    Obálka

    Hlásnite pls pro obálu na BG Roman Birkuš.. :))
    http://www.bravogirl.cz/cislo- 19-2010/vlastni-obalka/157956-komin /
    • vterinka

      Re: Obálka

      jůůůůva to je sladké!!! To je tak nádhernééé! On je prostě k sežrání! *14* *14*
  • Vevka
    Roman je proste najlepsiii....najkrajsi,roztomili ako nikto iny....je k zozraniu.....MILUJEM HO
    *14*
  • Happy B-day

    Vše nejlepší k narozkám *14* *14* *4* *3*
  • 1.zvoneni

    NA 1.zvoneni v plzni byl uzasnej
    • Re: 1.zvoneni

      to teda jo,jsem s nim vyfocena
  • Ta-sialena
    Ahoj, Roman je skvělý. Díky němu jsem se dostala i k (dnes už mé srdcové skupině) The Paranoid. Kluci jsou skvělý a to nejen v hudbě. Mým snem je se s nimi setkat na nějakém koncertu. Věřím v to, že se mi to vyplní :).
  • Chalan s velkym srdcom... Ale vzdy na prvom mieste bol je a bude Igor... Ale na koncerte ste vsetci uzasny
  • Tak už to neřeště,co se stalo stalo se ,nevím jestli ste viděly Romčovo video na youtube,ale tam to vše vysvětlil,i to že jsou s Mirou naprosto v pohodě. *1*
    • vterinka
      Kdyžtak, tak s Mirem ... a myslím, že v poho spolu nejsou! .... Spousta lidí mi i řeklo, že to neříká upřímně .. prostě nás chlácholí ..... ale přesto je to jeho volba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit