Přejít na výpis diskuzí

Robert Hossein

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ........................

    dobrý už ti věřím *3* .já jenom chtěla věděr co napíšeš *5* .
    • janickadp

      Re: ........................

      Njn tak ale když by tě někdo poprosil tak by jsi to mohla poslat ty ne?? nemusíš to někomu říkat tu adresu. Já bych to taky jen tak neřekla kdybych to věděla
      • Re: Re: ........................

        ja jasně *5*
  • ..................

    no emailu se nedočkáte protože žádný nemá.a dát vám kontakt na něho to nemúžu.nebudete mi to věřit ale zná se s mým dědou chodili spolu do školy a před dvanácti lety jsme se přistěhovali z francie sem do čr.ale slíbila jsem že kontakty na něho dávat nebudu.ale některým kdo odpoví na otázku múžu poslat autogram.otázka zní>kde chodil robert hossein do školy *7*
    • janickadp

      Re: ..................

      Hele jo tak to bys po nikom nechtěla nějakou odpověď na otázku....kdyby jsi to věděla!
      • Re: Re: ..................

        když s ním múj děda chodil do třídy tak to musím vědět kde chodil do školy a kdybych to nevěděla tak bych se neptala a je ti doufám jasné že tobě ten autogram nepošlu *13*
        • janickadp

          Re: Re: Re: ..................

          Já ho nepotřebuju já ho totíž mám *15* Osobně od něj... *1*
          • Re: Re: Re: Re: ..................

            to si jako myslíš že ti věřím *1* *15* *15* .jsi naivní a směšná.a jestli ho teda máš tak si ho získala a na které premiéře to bylo a byla si vůbec ve francii *7* .
            • janickadp

              Re: Re: Re: Re: Re: ..................

              Jo a chtěla jsi vědět kde jsem ho sehnala?? no byla jsem v Cannes (Robert Hossein byl myslím na nějakém filmovém festivale). Takže sem ho pak poprosila o autogram a on mi ho dal... *1* *15*
            • janickadp

              Re: Re: Re: Re: Re: ..................

              Jo byla jsem ve Francii před rokem a je mi jedno ze mi nevěříš to mě to má zajímat hlavně že já vím že ho mám .... *4* jako já ti věřím možná že znáš jeho adresu tak ale když by ti někdo napsal jestli bys ten autogram nemohla sehnat tak jako ty řekneš že jen za to kam chodil do školy a jak to mají asi vědět?? *7* Vždyť jim nic neřekneš můžeš to klidně udělat ty když tě někdo poprosí... *7* *7* *7* *7*
  • Jo???

    Hele já napíšu na správu týhle stránky a zeptám se jich!!! *3*
  • odpověď

    Jasný.Doufám,že se mi zadaří.Stále pátrám a zatím nic.Tak se taky mrkni,když budeš mít čas.Měj se,ahojky *4*
    • Re: odpověď

      ¨JJ já to zkusim a doufám,že ho seženem!!! *3*
  • Ju???

    Jj tak jo???!!! *3*
  • Odpověď

    Tak fain já taky.Tak budem furt v kontaktu ju??? *4*
  • odpověď

    Napsala jsem té holce Darsty,co píše,že zná adresu,ale bez odpovědi.Už to tam je dlouho,tak ji třeba změnila nebo nevím.scháním všude,ale zatím jsem našla ten tel na divadlo,které založil a to nám moc nepomůže,ale budu se snažit dál a dám vědět až to najdu.Mějte se *3*
  • Plosim plosim

    Hele já taky shánim ten mail po všech čertech, tak až ho budeš mít dáš ho sem pls???Díky moc.Jo a abych nezapoměla je to fakt good herec a moc se mi líbí!!! *14* *3*
  • Pls

    Hele to já taky a za tim samim účelem ale nikdo mi neodepsal.Hele až ho budeš mít napíšeš mi ho pls sem ??Dík moc.Je to fakt úžasný herec *14*
  • žádost

    Ahojky,jak se máte?Chtěla jsem vás poprosit,jestli někdo nezná adresu na tohoto úžasného herce?Chtěla bych mu napsat o autogram a vyseknout mu poklonu za jeho vystupování.On je prostě nejlepší ze všech!!!!!!!Předem všem dík!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit