Přejít na výpis diskuzí

Richard Kruspe

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: ví to někdo..

    jj přesmě *3* ..tak že odkaz a konec dohadování *5* *1*
  • ví to někdo..

    Tak ví to někdo nebo se tady pořát jen dohadujeme jestli někoho má nebo ne?!Jestli někoho má někdo z vás našel potvrzené informace tak tady dejte odkaz na stánku at se každý podívá, jinak nemá cenu se o tom dohadovat...Stejně si mislím že někoho má a divila bych se kdyby ne... *4* *3* ale je to škoda... *9*
  • Re: Re: Richova přítelkyně

    jo už to de vidět...Margaux?však to byla ta kytaristka z videoklipu My World ne?
  • Re: Richova přítelkyně

    No...hlavně že jde ten obrázek vidět no *1*
  • Richova přítelkyně

    to by mělá být Richova současná baba.....jestli není, tak s ní ale určitě nějákou dobu žil...ale měla by s nim bejt furt...

    http://www.myspace.com/g ogo_nyc
  • Re: Richard

    přítelkyni má, ale to dítě je Nell... takže Till je děědeček.....a ta ženská, co je s Richem na tý fotce s tim děckem je Khira! *3*
  • Richard

    On je uzasny. Z neho nieco zaujimave a to na nom strasne milujem. Jeho fotkami mam snad obsadenu polovicu hardisku. :))Najviac na nom milujem tie jeho oci. Su take zaujimave. *4*
  • Re: Svtba

    Pokud vím tak se s Caron rozvedl kolem roku 2004 jestli si to někdy četla no *15* ..no má Khiru no *1* ...hele neřešme to *15* ...radši *1*
  • Richard

    Přesne tak!! *15*
  • Svtba

    Pokud vím tak je ženatej a má dceru, takže u něj nikdo nemá šanci! *1*
  • ??

    *1* *1* *1*
  • Richard

    Vy se tady bavite o uplne blbosti to je asi jasne že někoho ma(vlastně ne on jenom sedi zasněny jen do vas a doufa ze vas někdy potka,že?!!!?) *10*
  • Re: richard

    a poši mi nějakou tu fotku s tim cigárem na muj mail MySaCeK.171@seznam.cz
  • ???

    Kde všichni berete to že má přítelkýni? *1* když si uživá s jinou ve videoklipi automatický hned neznamená že s ní chodí *1* ..tak mi napište webové stránky kde je to napsané *1* ..jedna holka napíše že má přítelkýni a už to je pravda? *7* *1* ...nevím kde se na to hrabete *1*
  • Re: Re: Richard

    někteří říkaj že někoho má a jiní zase že ne.Kdo se pak má vtom vyznat?Bohuže,Richard má své soukromí a nenechá si do něho lézt.On opravdu bude informovat fanoušky o tom jesli někoho má nebo ne,případně se s někým rozešel......o tom teda velice pochybuju.Ale bylo by to fajn......no nee? *7* *5* A jesli máte někdo potvrzené informace tak je tu plosim,plosim napiste.
  • Re: Re: Richard

    Jak ty to můžeš zrovna vědět *1* si jeho tiskový mluvčí? *1*
  • Re: Richard

    Bože vy ste ale pipiny, Richard určitě s nikym nechodí jen proto, že tajně sní zrovna o vás. Určitě má ňákou pěkně rostlou, kaňour jeden. *5*
  • Re: Re: Richard

    Strašilo mu v bytě, ale já bych vsadila na to, že největší strašidlo byl Richard sám :) takej bubáček *1*
  • Re: Re: ...

    Týý jo fakt?uf *5* *1*
  • Re: ...

    čauky, nemějte strach. Richard s nikým dítě nečeká a s Margaux se už rozešli. tyto informace mám z oficiálního fanklubu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit