Přejít na výpis diskuzí

Richard Kruspe

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ríša Kruspík

    Nelel super fotky...je to fakt pravda Richard je z nich nejhezčí!! *14* *14* *1* 100%
  • richard

    Ozaj a kto bol pred 2 rokmy na koncerte RAMMS+EIN V Bratislave??????????????Kamosi vravia ze richard tam pred koncom vystupoval hore bez.....to musel byt pohlad *5* *14*
  • Richard

    Richard na v sebe nieco zvlaste.To sa proste neda opisat, sice som ho este nokdy nestretla nazivo ale us na jeho pohlade vydno ze ma vasnivu dusu,a to nema kazdy muz ukrite vo svojom vnutry. *4*
  • Richard

    Richard je uplně nejlepší a nejkrásnější chlap na světě,Miluju ho *14* *14* a je mi jedno kolik mu je *1*
  • Re:

    to vim taky ye maji tmavehnede vlasy *5*
  • Re: bum či čí bum

    ževraj to strieda, ale že taraz vedšinou v nemecku, ale aj tak stale cestuje do new yorku
  • bum či čí bum

    ja si to nemislel ja uz sem to davno vedel ze ma tmavohnede vlasy , moc by me zajimalo kde bydli richard ted v nemecku nebo americe *5*
  • Ne že bych vám chtěl krást iluze, ale Richard i Till mají tmavě hnědé vlasy, ale to je jen takový detail. *13*
  • bum či čí bum

    já jsem kluk jo nemyslisi ze jsem ty víš co ale chtel bych takle vypada as budu dospjelej *5* *8* *9* *9*
  • jasan ,ale v obou je něco co je dělá ještě zvláštnějšímy,hezčímy!!!zelené oči,černé vlasy,supr tělo,žádný debil GOOD *14* *5*
  • bum či čí bum

    richard je z rammsteinu uplně nejlepsí a hned poněm till *15* *16* *9*
  • toyota

    richard je z rammsteinu uplně nej a hned po něm till *5* *16* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit