Přejít na výpis diskuzí

Randal Keith Orton

OSOBNOST 20.11.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je nej

    randy nej wrestler na svete a navic je to borec a fandim mu
  • 0.lara.0

    Randy

    Randy je pěknej hajzl, co neumí prohrávat a navíc má pohled, kterej zabíjí *1* *1* ale je to děsně sexy týpek *14* *14* a ať chci nebo ne, je to jeden z mejch oblíbenejch wrestlerů... ale na moje miláčky The Hardy Boyz, Johna Cenu, Reye Mysteria a DX nemá *1*
  • Slušná mluva

    Ne, že bych měl zrovna nejlepší náladu, ale tohle je i na mně trochu moc. Vy si asi doma v Čapkovi a Nerudovi moc nelistujete, což? Táta, pokuď zrovna nebručí, tak se zase zdrátoval a máma, pokuď zrovna nešlape, vyspává se po opičákovi, co se taky nepředal. A vy, budoucnost národa...
    *3* *15*
  • hm

    tady mi jsou ale znalci, wrestling je jedna velka hra a nekdo tu svini musi hrat a raw by nebyla takova bez ortona nebo celych legacy, jen skoda ze tedka byl do smackdownu draftovanej jericho no
  • :-))

    *1* mno pánové já bych tam chtěla vás vidět na jeho místě mám pocit že by ste si ani jeden nevrznul.. jo kdyby hloupost nadnášela :-D
  • Re: blbe

    Ty "undertaker"BLB jseš leda tak ty!!!Já zas nechápu tebe proč bych měl fandit Batistovi????Asi si myslíš,že fandím jen udělaním borcum.Omyl Blbe,jseš vedle jak ta jedle. *13*
  • undertaker

    blbe

    nechápu co tady nadáváš je to jeho role někdo toho šmejda hrát musí rači běž fandit dřevu Batistovi *16*
  • andy_dufresne

    trapak

    boha ubozak jeden umi jenom kopat do hlavy si dejte na Tube Triple H destroy Randy Orton mu HHH vyboucha celej barak
    lama
  • staniczek120

    Re: Randy

    Tak to máš prawdu The Legend Killer Randy Orton je fuckt skwělej wrestler bez něho by World Wrestling Entertainment nebyla nic.
  • catyinka

    Narozeniny

    všechno nejlepší Randy..I love u *14*
  • medvidek11

    Randy

    dost mocnej týpek upe dobrej wresler!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit