Přejít na výpis diskuzí

Randal Keith Orton

OSOBNOST 20.11.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Randy

    ten kdo nadává randymu tak vy to nemáte v hlavě v pořádku závidíte mu nebo co bych chtěla vidět vás v ringu randy je uplně skvělej nejskvělejší sexy nejlepší nejkrásnější wlestler na světě I love you Randy *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • boureanust

    RANDY

    twl mám sice radši reye mysteria ale čumte dyž vyhrává na ty jeho oči on prostí ví že na něj nemá a ty oči...omg ty oči
  • catyinka

    Narozeniny

    všechno nejlepší Randy..I love u *14*
  • undertaker

    blbe

    nechápu co tady nadáváš je to jeho role někdo toho šmejda hrát musí rači běž fandit dřevu Batistovi *16*
    • Re: blbe

      Ty "undertaker"BLB jseš leda tak ty!!!Já zas nechápu tebe proč bych měl fandit Batistovi????Asi si myslíš,že fandím jen udělaním borcum.Omyl Blbe,jseš vedle jak ta jedle. *13*
  • hm

    tady mi jsou ale znalci, wrestling je jedna velka hra a nekdo tu svini musi hrat a raw by nebyla takova bez ortona nebo celych legacy, jen skoda ze tedka byl do smackdownu draftovanej jericho no
  • to je nejlepší wrestler na světě ale je pravda že ten Cm punk je fakt blbej protože 20 února měl ten retardˇák Cm punk v Elimination chamber resetování protože mu rozhočí nevodemknul zámek a proto randy prohrál *10* Cm punk *16* nikdy randy orton *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Randy je uplně good nikdo na něho nemá!!!!Randy is very good!!!! *15* *3* *5*
  • :-))

    *1* mno pánové já bych tam chtěla vás vidět na jeho místě mám pocit že by ste si ani jeden nevrznul.. jo kdyby hloupost nadnášela :-D
  • Slušná mluva

    Ne, že bych měl zrovna nejlepší náladu, ale tohle je i na mně trochu moc. Vy si asi doma v Čapkovi a Nerudovi moc nelistujete, což? Táta, pokuď zrovna nebručí, tak se zase zdrátoval a máma, pokuď zrovna nešlape, vyspává se po opičákovi, co se taky nepředal. A vy, budoucnost národa...
    *3* *15*
  • The Legend Killer..Randy Orton ♥ ♥ ♥.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit