Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: petra

    no jo to maš toteda hodne moc pravdu jojoj *3* *14* *14*
  • petra

    je to moc pěkná modelka je dobře že je oní ve světě takovej zájem!
  • brazilec

    petra nemcova

    ahojte petra nejlepsi clovek na svete poznal jsem ji osobne v thajsku a je fakt super da se sni krasne pokecat ,peto jsi super *3*
  • Proč nechci být celebritou

    A je to tady! Bulvár rozplácnul informace o údajném vzplanutí Petry k Badr Jafarovi z Dubaje. K tomu se šikovně doplní, že se jedná o nechutně bohatého miliardáře a postrčí se soupis údajných "přátel" a český závistivý bolševický mozek má opět mazivo pro zrezavělé mozkové závity a moralizující část národa udělá ihned z Petry k... K tomu postačí pár papparazzi fotek, kdy dvojice v domnění absolutního soukromí totiž nevnímala okolí. Při představě, že se chci pobavit a nechám zábavě volný průběh... druhý den zjistím, že jsem spal s cizí ženou v cizím pokoli, otevřu bulvár a zjistím, co jsem "vyváděl" s podrobným komentářem, neboť žena po mém pravém boku je celebrita, tak mě polije pot. Tohle svinstvo k životu nepotřebuji. Jsem šťastný, když můžu vyrazit do přírody, pobavit se s přáteli a pod. Své soukromí si hlídáme, nebo alespoň se snažíme hlídat, tak respektujne soukromí i těch druhých, byť jsou to celebrity.
  • krásná petra

    to snad není možný... Petra je nejkrásnější modelka na světě.. Jo dobře jste to napsali ohledně toho, že český národ umí jenom závidět.. *5* Je strašně hezká a přirozená.. A anglicky mluví hezky... A hodně lidí co žijí v zahraničí mají problémy s jazykem... *13* Jo závist je svině. Takže ti, co ji odsoudili a zavřou klapačku. Hlavně ta namyšlená závistivá číšnice. *3*
  • Re: Skvělá holka

    Já ji sice neznám osobně ale podle toho co dělá pro děti vím ,že má zlaté srdíčko.a je strašně moc hodná *14*
  • jj

    tak tojsme dvě chtela bych byt jako ona a procestovat diky modelingu cely svet *14* *14* *3*
  • good model

    Petra je uplně v poho holka mám stejný sen jako ona jí se splnil a doufám že mě jednou taky. *14*
  • Petra

    Míška: já nechápu, proč to tady pořád jako řešíte. Petra je obyčejná holka jako každý jiný. A ona si jen vzala z toho špatného,co ji potkalo to dobré. Což by mohl udělat každý.
  • Petra

    nniikkoollkkaa:
    jo znám
  • Skvělá holka

    Ahoj všichni . Měl jsem možnost poznat Petru jako obyčejnou holku z malého města a řeknu Vám všem ,že tak otevřené srdíčko jaké měla ona to snad má málokdo. Byla vždy kamarádska - chodili jsme na diskotéky , do města na procházky a vždy byla fajn a super. Nevěřím ,že by se ted měla změnit k horšímu - tak jak tady píšete . To jí opravdu neznáte tak nepište hloupé pomluvy. Měj te se moc krásně *3*
  • Petulka

    Je to pravda že žena s nižším postavením by nedostala nic.Ale za to co Petra všechno dělá si to zaslouží.Je krásná,chytrá,pomáhá dětem ,ztratila přítele a prožila katastrofu a zvládla to,je stále na předních příčkách modních značek a dělá pro děti .I když někdo řekne že dostala tolik peněz ,ale ona je dává dětem a která celebrita dělá takovéto věci i kdyby si prožila takovouto situaci.Žádná.Petra je skvělá.:)
  • hthr

    a ty ji snad znáš.já ji nemusím znát mě stačí co všechno dělá pro děti a všechny umí se obětovat a proto ji mam strasne rada
  • Re: pitomci

    Spousta lidí zažila katastrofu, kdy jim zemřel manžel-přítel- nebo dítě.Obyčejná žena střední vrstvy by se ztrátou manžela ztratila i přísun peněz a skončila by takřka na sociálce.Neměla by prostředky a kontakty na dobré psychology, napsání knihy, kde bydlet, takže by na to své neštěstí byla POUZE SAMA a když by to bylo ještě horší, tak s dětmi. Petra se otřepala docela rychle, sposta psychologů, napsala knihu a díky té aféře získala pozornost bulvárů, což je vlastně přímo úměrné úspěchu v modelingu, protože o kom se mluví, ten je výhodná investice.
  • chytraci

    Nikdo ji neznate,tak držte všichni huby
  • pitomci

    pravdu v čem???
  • Re: falešná rádoby chuděra

    Kdosi mě někdy, kdesi nedávno řekl: Oprosti se od blbosti druhých a povznes se nad tímto, a závan této blbosti se snaž eliminovat. Takže fakta. Petře ležel svět u nohou pro její otevřenost a upřímnost daleko dříve (což nepochopí asi někteří zdecimovaní a závistiví občané ČR, kteří nedokáží unést úspěch druhého) než ji zasáhla tragická událost. Tato žena nepotřebuje někomu něco dokazovat, protože to, co pochopil celý svět asi český bolševický mozek nepřežvejká! Bohužel. Bulvár začal o ní psát až po těchto údálostech a s typicky českou přestavivostí dokázal okořenit každý článek, tak, aby byl stravitelný pro tyto závistivce. Bohužel!
  • Re: Další pitomec

    ale má pravdu *9*
  • Další pitomec

    Tak autor "Daliborovy housle" je další pitomec. Meli by jste se nad sebou zamyslet!
  • falešná rádoby chuděra

    Schopnost Petry vytřískat hroudu zlata z neštěstí druhých (smrt jejího přítele) je obdivuhodná..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit