Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petra

    Myslim že je fakt krasna!a hlavně upřimná , na nic si nehraje..!hele nevite kolik měři nebo miry nebo tak něco?dik...
  • Re: neumí česky??

    Schvalne jsem se na to na strankach CT1 podivala a rekla bych, ze to nebylo predstiranim, ale spis nervozitou. Nevim jak by se vypravelo nekomu jinemu o takovych zazitcich *9* , proto ji jazyk jaksi neposlouchal. Mne osobne se to stava take, ja mluvim jako cizinec, kdyz jsem strasne nervozni *8*
  • Adresa na Patru Němc.

    Ted odpovida ctenarum casopisu Joy. Muzes ji napsat na mail adresu: petra@casopisjoy.cz.
    Katka.
  • petra je ta nej.je to mila silna krasna zena.je mi lito co se stalo siddimu a nikdy bych to nezvladla jako ona je to ztrata nekohoh blizkeho petro si fakt skvela.strasne rada bych se s ni setkala nebo jenom psala.mam ji moc rada. *4* a doufam ze bude jeednou zase aspon trochu stastna jako byla se siddim.
  • Petra

    Petra je pro mě nejkrásnější žena na světě. Krásná nejen tělem ale i duší
  • Petra je strašně krásná a milá holka a taky strašně silná-to co zažila bych já nepřžila. *14*
  • Adresa

    Zdravim,mohu poprosit o celou adresu petry Nemcove,chci ji poslat dopis a podekovat za knihu,s pocitaci to moc neumim,dekuji
  • Adresa

    Zdravim,mohu poprosit o celou adresu modelky Petry Nemcove,chci ji kontaktovat dopisem a podekovat za jeji knihu,pocitace moc neovladam,dekuji za odpoved
  • Adresa

    Zdravim,neznate prosim nekdo celou adresu Petry Nemcove? Chtela bych ji napsat dopis a podekovat za jeji knihu,dekuji za odpoved
  • Ahoj,neznáte nějakou stránku kde se píše je o ní nějaký info?Třaba co vystudovala a tak *7*
  • Pěkná! *1*
  • neumí česky??

    Petra je krásná žena, ale po shlédnutí 13. komnaty mám smíšené pocity. Vadí mi, když někdo po pár letech předstírá, že už ztratil přízvuk a že neumí skloňovat. Žila jsem v zahraničí spoustu let, a znám lidi, co tam žili třeba 20 let, a nemají potřebu se takhle ztrapňovat! *9*
  • Je to neuveritelne silny clovek, ktery se diky sve vire v zivot dokazal uzdravit a zije dal. Je prenadherna a uzasna osobnost, ktera ma dusi, jeji kniha me rozplakala, protoze jsem nikdy nic takoveho nezazila a nedovedu si to ani predstavit. Preju Ti Petro, at se Ti potom, co jsi utrpela za ztraty vsechno splni.
  • Je moc hezká ale asi bude namyšlená *8*
  • Petra je SUPER!

    Petra je moc hezká a moc ji fandím. Moc se mi líbí její přístup k životu a přeji ji, ať se ji vše daří a ještě dlouho rozdává dobré pocity a krásu všem, nám obdivovatelům modelinku, silných osobností a ženské krásy! škoda jen, že takových hezkých a zároveň chytrých děvčat není u nás víc. Náš stát by se měl více věnovat této oblasti, aby takové osobnosti nemuseli odcházet do zahraničí aby něčeho dosáhli. Jirka
  • vite nekde o kontaktu na petru nemcovou?e-mail myslim..
  • je to moc pěkna baba,a ma šarm *3* *4* *8* *3*
  • mám jí ráda

    Chtěla bych být jako ona.V Americe....mezi hvězdama... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit