Přejít na výpis diskuzí

Petra Černocká

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá Petro
    K dnešním narozeninám přání všechno nejlepší !!! *4* *4*
  • Hrát po šedesátce že je matkou desetileté dcery v pokračování Saxany je dost mimo... *1*
    • Jo je,ale ona vypadá opravdu přes svůj věk dost dobře. *1* *2* *15* *3*
  • Tady je Petra Černocká

    Petra a Pavel Černocký.Bezvadní sourozenci.Petře přeji v životě
    co by zpěvačka a herečka hodně
    štěstí.Pavel byl také skvělý,
    teď jsem ho dlouho neslyšela.
    Ale přeji mu také hodně štěstí.
    S Úctou!
  • Kočka

    Je to po čertech pěkná ženská *14*
    • lol *11*
  • Peťulka

    Dobrýden,
    musím uznat, že Peťulka je velmi vyjmečná osobnost dokáže zaujmout ne jen svým osobním kouzlem, ale také svým hlasem který je jako balzám na zraněné duše.

    Přeji Petře Vše nejlepší do života.

    Marie Demeterová
  • Dakujem cloveku,ktory dal na YT peknu piesen Zem sa snubi s duhou...tuto piesen je vzacnost pocut...poznam aj original,,,tak este raz dakujem... *4*
  • Mila Petro - jste super - a musím říci ,že máme stejného pejska - jsem překvapená ,jak jsou si podobní - chtěla jsem poslat foto -ale nevím jak . Marie
  • Dobrý den, měl bych dotaz. Neví někdo z Vás jak se jmenuje pisnička? Text je o tom jak spolu mluví syn s mamkou, že za každou činnost co udělá by chtěl peníze a ona mu odpovídá, že když probrečel celé noci, tak s ním byla a nic za to nechce. Nebo nějak takhle by to mělo být..Mamka mě poprosila zda bych jí ji nesehnal, ale nedaří se mi. děkuji za odpověď. Karel

    Email: Predseda007@seznam.cz
    • Dobrý de,
      poslala jsem Vám ji mejlem.Písnička se jmenuje Nic víc
      Moje stránky o Petře Černocké: http://cernockapetra.webovastranka.cz/image/index/
  • všechno nejlepši
  • saxana si krajšia ked si mala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit