Přejít na výpis diskuzí

Petra Černocká

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petra je úžasná

    Petra Černocká patří mezi nejkrásnější zpěvačky.Její krása je odrazem stále dobré nálady,nenamyšlenosti,upřímnosti a šťastného manželství.Je velmi milá a přirozená,nemá potřebu se přetvařovat.A právě pro tyto její úžasné vlastnosti na ni,jakoby čas zapoměl.A to je moc dobře.Petro,jste super...!!!Těšíme se na nové CD,které právě natáčíte. *3* *14*
    • Re: Petra je úžasná

      souhlasím s názorem na Petru,u mě nejoblíbenější zpěvačka už 40 let *14*
  • Je to možné...?

    Našla jsem si datum narození paní Petry a dost jsem se divila. Vypadá skvěle!!!! Zajímalo by mě čím to je. K každém případě jí fandím. *3*
  • Hádal bych jí o 12 let méně

    Na to že jí bude příští rok 60 ! vypadá opravdu mladistvě chtělo by to ale konečně po dlouhých letech nějaký hit ! Jako Helenka V *4*
  • SUPER SAXANA

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A PĚVECKÝCH A HERECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
    • lol
      pěveckých a hereckých ústěchů?
      dyt hrala jenom v te saxane a hraje si na borku pi...... *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *13* *13* *13* *10* *10* *10*
    • Re: SUPER SAXANA

      Petře přeji natočení pokračování filmu Dívka na koštěti. *8*
      • Re: Re: SUPER SAXANA

        petro jsi opravdu dobra.tve pisnicky davaji smysl.nejradeji mam pisnicku Kam jdou deti. *14*
  • PETRA

    ČERNOCKÁ - http://www.osobnosti.cz/img/smiles/2.gif Hi hi hi
  • mishana

    OK

    Teda já moc její hodbu neposlouchám, ale one je mi hodně simpatická. Nevypadá na 60. *14*
  • Dobra zpevacka

    Myslim, ze je fakt dobra *3*
  • Petra Černocká

    Milá Petro
    Blahpřání k narozeninám a přání
    hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Poděkování Petře Černocké za vyfotografování s moji osobou.

    Děkuji Petře Černocké za společné vyfotografování se dne 27.2 2011 v Ústí nad Labem v obchodním centru Forum. *4* *4* *4*
  • Všechno nej k narozkám. *1* *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit