Přejít na výpis diskuzí

Petr Novák

OSOBNOST 15.5.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Novák

    Skvělý zpěvák a úžasná osobnost. Neznám lepšího českého zpěváka. Jeho hudba, všechny jeho písničky jsou špica. Ojedinělá umělecká osobnost, která se jen tak nerodí. Škoda, že už tento "lyrický rocker" není mezi námi *9* Čest jeho památce *4* *4*
    • Re: Petr Novák

      Ahoj rockerko,-Doksy u termit4,7.2009 od 20,00 hod, v restaureciatak si tak řikám,kolik let Ti je,když Tě zaujal Petr ,no to je paráda,mladý lidi ho maj rádi.Děkuju Zdenek- Máchovo jezero/a propo- svými písničkami/můj dobrej kamarád-Honza Malich/Petr Novák -revival Band/bude .vyxstupovat.
    • Re: Petr Novák

      Máš pravdu, škoda taký sa už ťažko narodí.
    • Re: Petr Novák

      Rokerko, mluvíš mi z duše. To byl opravdu Pan zpěvák.Škoda, že současné mladé generaci už nic neříká.... Já vyrůstal s ním a nikdy na něj nezapomenu.
    • Re: Petr Novák

      Musím s Tebou souhlasit. *9*
  • Hodonínsko-UH

    Ahoj,je tu někdo z okolí kdo by jen semnou na setkání v srpnu?muzete se ozvat smskou na číslo 777 879955 nebo na mail,diky Luboš (30let).
  • Setkání příznivců a přátel Petra Nováka

    Setkání příznivců a přátel Petra Nováka dne 23.8.2008
    Datum: 23.8. 2008

    Místo: Hotel Radava – Chrást 54 ,p.Kovářov u vodní nádrže Orlík
    Vedoucí areálu -Karel Šlejmar – synovec Petra Nováka
    Cena za nocleh: 450 Kč / osoba - kapacita 56 lůžek
    Možno postavit vlastní stan
    Orientační program:
    -22.8.2008 příjezd nejvzdálenějších účastníků
    -23.8.2008 příjezd a program
    -výstava o životě a díle Petra Nováka ,výstava desek
    -předávání členských průkazů novým členům Fan Klubu
    -vyhlášení soutěže o nejlépe zazpívanou píseň Petra Nováka
    -beseda s hosty (J.F.Obermayer a jiní) autogramiáda
    -soutěže,výstup dvojníka,
    -odměna pro nejvzdálenějšího účastníka
    -fotografování s figurínou P.N ( z pořadu Memento)
    -burza desek P.N.
    -pokus o rekord ve sborovém zpěvu písně Povídej (předpokládáme že se účastní všichni přítomní) a zapsání do knihy českých rekordů agentury Dobrý den-Pelhřimov (Základní poplatek registrace rekordu spojený s účastí komisaře agentury Dobrý den je 4 .000,- Kč + cestovné 8,-Kč / 1 km( většinou z Pelhřimova na místo konání akce a zpět ).
    -večerní pořad Hluboká brázda Petra Nováka (od Jar.Balcara)
    -koncert - překvapení večera a hudební vystoupení jednotlivých účastníků
    - táborák
    - 24.8.2008 dopoledne výlet lodí a prohlídka zámku Orlík
    -odjezd –položení kytice na hrob Petra Nováka

    Uvádějte prosím i počet osob.
    V případě zájmu zašlu přihlášku adresa st.kolka@gmail.com
    Více na stránkách :
    http://standakolka.blog.cz/
  • Kraska a zvire

    Petr Novak ma jedno krasne album s nazvem "Kraska a zvire". Mela jsem ho starem kotoucovem magnetofonu. Bylo tak obehrane, ze uz je pasek na vyhozeni. Hledam stale, ale nikdy jsem neslysela nebo nenasla aspon uryvky z tohoto alba. Je snad uplne zapomenuto? Skoda, neco tak krasneho se jen tak neslysi.
    • vojtak

      Re: Kraska a zvire

      ahoj,

      na cd Klaunova zpověď je pisnička z toho to alba - "Věř mi krásko" ......fakt užasná:)
  • Rub ALíc

    čaj,tak jsem velmi mile prekvapen,ze exist album Rub a Líc 97,nikde jsem ho za 10 let nevidel a tak si asi dovedete predstavit moji radost,ze .....,jeste jedno album je.
    Priznamse,ze pisu hlavne proto,jestli mi nekdo doporuci,kde ho sehnat a jestli je jeste vubec aktualne ke koupi v obchode,opravdu sem ho nevidel.Jeste jsem take v rozhlase pred par lety slysel,ze na sklonku zivota se Petr N.a Karel K. venovali pisnickam s nametem pohadek????,jednu skladbu jsem slysel.Dik,jestli mi nekdo otevre oci A. *5*
    • Re: Rub ALíc

      Album Rub a líc Vám mohu poslat.
      /ještě jich asi 300ks mám/
      Zdraví Karel Novák
  • Petr Novák

    měl krásné písničky je škoda že tak předčasně i ze svojí manželkou krásnou herečkou Evou Jakoubkovou zemřeli
  • Setkání příznivců Petra Nováka

    Dne 14.7. proběhlo 3. republikové setkání příznivců a přátel Petra Nováka vice na :
    http://standakolka.blog.cz/ *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit