Přejít na výpis diskuzí

Petr Novák

OSOBNOST 15.5.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten videoklip je velmi pekny. Duet s Karlem Kahovcem. Presne viem, kde obaja stali v zavere nadhernej pesnicky. Petrova tvorba a jeho podanie su jedinecne, nezabudnutelne, neprekonatelne.
  • Petr Novák byl excelentní zpěvák a jeho písničky jsou nezapomenutelné. Byl svůj a neznám nikoho, kdo by ho mohl na naší rockové scéně nahradit.
  • PETR NOVAK BYL UZASNY ZPEVAK! Byl to take jemny a krehky clovek...Nezapomeneme...............
  • petr Novak byl jedinecny
  • Byl nejlepší,nikdo se neuměl vžít do člověka,když je mu ouvej,jako on....zpíval to co měl na srdci,a že ho měl hodně velký....Díky Petře
  • byl nenahraditelný
  • Miluju písničky Petra Nováka víc jak co jiného. Je v nich radost i smutek. Co mám říct o nšm víc, byl jsi sluníčko a je velká škodda, že jsi tak brzy odešel,mohli jsme se radovat z tvého hlasu a poslouchat tě dál a dál.
  • Re: Re: Měl pěkné písně.

    Vinohradské hřbitovy sektor 13
    hrob č.42 *4*
  • Petr

    Byl to skvělý zpěvák,je ho škoda.... *14*
  • Re: Petr Novák

    Zrovna vyšel Petrovi Komplet 1967-1997, je v něm 13CD, mám ho, určitě doporučuji!
  • Petr Novák

    Mohl byste mi prosím někdo poradit kde se dájí sehnat písně od P. Nováka na cd nebo mp3. Předem děkuji
  • poslední klip

    V únoru 1997 jsem točil jeho poslední videoklip. Tehdy jsme ale netušili, že bude jeho poslední. Hodně záběrů se točilo na hřbitově - Vyšehrad. Spolupráce s Petrem Novákem byl úžasný zážitek. Škoda, že v srpnu téhož roku zemřel. http://www.nouzak.cz/video/novak.wm v
  • Re: Měl pěkné písně.

    Milí fanoušci,
    těší mě, že máte hezký vztah k tomuto zpěvákovi, ale především hodnému člověku.
    Nebyl tak politický, za něhož ho dnes někteří vydávají. Byl to jen otevřený přímý člověk, který vyjádřil svůj názor.
    Politiku až tak nežral ani jí až tak nerozuměl. Byl vychováván ve veliké lásce,kterou mu poskytovala jehoh matka.
    Tak byl vlastně stále jen velkým naivním
    dítětem. Vztah s Evou Jakoubkovou, ať už
    žili jakkoliv - byl plný lásky z obou stran.
    Zamyslete se nad jeho otcem, po kom asi
    sdědil hudební nadání, není zde až příliš velká podoba s Vítězslavem Novákem
    jisté je že zde příbuzenské vztahy byly.
    A samotné Nové Město na Moravě, kolébka
    našich nejlepších umělců je toho dokladem. I sem patřil Petr Novák.
  • odkaz

    Zdravím Standu Kolku!!!
  • Péťa Novák

    I když už je Péťa po smrti dnes jsou
    to 3 roky,ale pořád zůstává dlouho
    v našich srdcích.Vzpomínky.
    Čest jeho památce!!!!
    George&Beatovens a Karel Kahovec!!!
  • Re: Měl pěkné písně.

    I já jsem právě dosledovala pořad o Petru Novákovi. Vyrostli jsme na jeho písních, dodnes obohacují náš život a asi mu něco dlužím - aspoň kytku na hrob, ale nevím kam.
  • Měl pěkné písně.

    Právě jsem dosledoval pořad o Petru Novákovi. Dnes vysílala ČT1: Příběhy slavných. Škoda, že se s ním nemohu vyfotografovat. Rád bych se s ním vyfotografoval. Měl stejný den narození jako já. Zdravím jeho příznivce. Kamil
  • Re: Ahoj

    Ať posloucháš cokoli, všechno od Petra Nováka je krásné, každá píseň má své kouzlo! Jen tak dál!
  • Re: dotaz

    Jo, Klaun, který chodil po špičkách:) Ale já to ještě nečetla..
  • Petr

    Petr je můj nejoblíbenější zpěvák. Jeho písničky jsou přesvědčivé, nádherné, ze života, v každé z nich jsou jeho city. Jeho hudbu poslouchám díky otci už od mala a zůstala jsem u něj dodnes. Bude mi 20 a za dnešní interprety bych ho neměnila, pořád je pro mě srdeční záležitost číslo jedna. Jeho písničky poslouchám, když je mi fajn a pomáhají mi i když mám trápení. Můj společník na každý den *4* Díky Petře, za Tvojí nezapomenutelnou hudbu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit