Přejít na výpis diskuzí

Petr Nečas

OSOBNOST 15.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NYPŘeknete svým lidem ať u koryt tak nemlaskají.V tomto státě přišli poctíví lidé o práci A NE SVOJI VINOU. Protože se tento stát tuneluje a rozkrádá Tušíte vůbec jak těmto lidem je?
    Jste schopný jít mezi lidi???
    Člověk nad 50 let je odkecanej.
    To jste to pane Nečasi dopracovali fakt daleko.
    A žádné vytáčky na krizi. To je všechno v politicích od 17.11.1989 stydím se, že jsem zvonil klíčema.
  • Zapoměl jsem dodat.Vím že tyto články stejně nečtete tak jsem brečel na špatném místě.
  • Dobrý večer, pokud pro tuto republiku chcete ještě něco udělat, ne jen pro sebe, poradím Vám, pusťte si písničky 60. let a vykašlete se na úplatky. Prďte na EU. Uvolněte pracovní trh na úplnou volnost.(Švarc systém a smlouvy). Zdaňte shodně příjmy aď jsou odkůďkoliv. Pokud potřebujete pomoci, tak se na mě obraťte. Svoboda znamená i odpovědnost.

    Jan Litoš
    litosj@2hd.cz
    602 681 676
  • Vše nejlepší k narozeninám
  • 4: aby mohli jenom sami levně žráti,
    v koleji se jménem kradavého ptáka,
    který záři pravdy temněji než temnost noci smráká.
    Požírali tím činěním těla, duše vlastních lidí,
    otázkou je, kdo je za ty činy podle práva zviní.
    Snad se proroctvím nám daný hrdina takový najde,
    jinak národ ztrápený a zbitý brzy zajde.
  • Prosím vás ví někdo něco o původu jeho rodičů, či nebyli v Ksč a v jakých funkcích atd, dík za odpověd
    klidně i na meil
    jelen1954@centrum.cz
    • Tak jestli k tomu mohu něco podotknout (na vojně jsem taky byl jako absolvent v poddůstojnické funkci), tak nejspíše některý z jeho rodičů nesouhlsil se vstupem vojsk 1968 a byl ze strany vyloučen - tj. nejvyšší stranický trest. Toto si pak nesly i děti. Jednak na vojně ("nepovyšovat!"), jednak -50 bodů při přijímačkách na VŠ - tehdy bylo nutno volit ty nepopulárnější obory, problémy s cestováním, i čímkoliv jiným, o čem se rozhodovalo na tehdy všemohoucích okresech a okresních sekretariátech, kde se běžně "likvidovali" nepohodlní (nezaměstnávat - jen nejhorší práce!) atd. Tak nevím. Ale moc charakteru mu z té doby nezůstalo.
    • Mě by zajímalo to samé,napadá druhé,ale sám kolem sebe mlží,ať mi nikdo neříká že se při tolika letech studií nevěnoval SSM:-( *12*
  • 3: jenom za uzdy je zapotřebí mnohým lidem vzít,
    milióny veřejné tak rychle k sobě odklonit!
    Věděli, že mohou bráti,
    opasky nám stahovati,
    dědům, dítkám, maminkám,
    nemohoucným chudinkám!
    Nechtěli nic občanům svým dáti,
  • Necasi kdyby te lidi potkali tak by te uslapaly a umlatili a urizli tu osklivou hlavu nebo co to tam mas blbe
  • NEJLEPŠÍ JE ANDREJ BABIŠ neš ods a ještě lepší ČSSD VLASTNĚ BOHUSLAV SOBOTKA *1* *2* *15* *3* *14*
  • do mrtvol se nekope

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit