Přejít na výpis diskuzí

Petr Nečas

OSOBNOST 15.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečas

    Mají se ti naši politici stále hůře s utahování opasků občanům.Petřík je pěkně oteklý,nebo oplácaný jak se mu vede zle.Cpe se v kantýně lacinýma náhražkama a občané musí žít s pravýma a drahýma patokama.
    Stydím se za to,že jsem Moravák v tomto ,,absurdistánu,,nenažraných zákonodárců.
  • Nečas

    Nečas je jen sluha který se bojí něco udělat je hanbou tohoto naroda
  • Děláte špatnou politiku a ignorujete jiné názory-taktiky.!

    Pane Nečas ,nevím jestli je tady vhodné ,Vám napsat.
    Byl jste na důchodovém/odboru/ a již tam jste naděli hrubé chyby.
    Špatně jste propočetli valorizace-při změně odchodu do důchodu.Upřednostnili jste výhody a výslužné podle jakého klíče?!Narození 40a 45let/i dříve/,zvýhodněni na úkor pozdějších odchodů.Při důchodovém věku jste zpětně některým dopočetli krácení a nějaké ty valorizace.Novým se krátí trvale a valorizuje se ten krácený důchod,tudíž /nedostatečně valorizujete důchody,Velké rozdíly ve výplatě ze dne na den.!Není zmírněno krácení postupně!!Tady je to špatně!!Jak k tomu přijdeme!Nebyly zřízené pojišťovny,/státní kde to krácení má dorovnat stát/ pro důchodce aby si z toho mála jak vypočítáváte za celoživotní práci důchod.Diskriminace žen malý důchod byť vychovaly 3 děti a pod.Oproti mužům se stejnými či podobnými pracemi.Ženy vždy byly méně placeny.Dnes při té drahotě a ještě stále platit /ono se řekne30kč,ale když jdete více krát-nebo pak nejíst!Říkáte o důstojném zabezpečení,co je důstojného za 40let práce a 7120kč-bez vize si přišetřit a taky z čeho byť vychovala 3 děti.!Roky se sice zohlední, ale jinak nic!!Jsem proti olupování lidí za libovůle plateb u lékaře do šuplíku a černou ekonomiku.Taky plošné zvyšování odchodu do důchodu ,NE!.Žádné pilíře mimo státní průběžný.Tresty za nehospodaření s erárem a státními financemi /firem/.Za apartmány v nemocnici a léčbu ať si politici platí .Ti na to mají, zavést pořádky a nekraďte z eráru!!!
  • pan

    DAL BYCH TI PLAT 12000 TY ŠMEJDE A PAK MACHRUJ
  • PAN

    DĚLAT POLITIKU S TĚMA PRACHAMA UMÍM TAKY TY HOVADO K´DO PLATÍ VEŘEJNY PÍČOVINY NO TY NE A MILIONY JSOU KDE V PRDELI
  • PAN

    JDI DO VOLE PRDELE VOLÍM KOMUNISTY A NE HAJZLY
  • REFORMÁTOR

    Rudý v čera modrý dnes,to je Péťa v "ODS"
    Né nadarmo se říká, naco ti ptáci sednou a udělají, všechno ale úplně všechno poserou!Jejich heslo bylo. Umíme se změnit!Dokážeme že to dokážeme.Dokázali,mají pravdu! Na co sednou všechno ale opravdu všechno poserou! Náš průkopník jim otevřel cestu.Jménem Václav Klaus!
    Začas se bude zpívat naše hymna, né "Kde DOMOV MŮJ" ale "TAM DOMOV MŮJ." Protože se na vše budeme dívat z dálky, jak to tady zdevastovali!Nikdy nevolte "ODS" již po třetí nás sklamali!Všichni do jednoho,ti co to tady nechali zdevastovat tu naši zem, by to měli platit ze svého, ta špatná rozhodnutí.Do koruny!Jak říkal Klaus: Více takovích VIKTORŮ KOŽENÝCH !jen Kožený nás připravil o víc jak 40 miliard korun je to doložitelné.Kupónová Privatizace a ten zloděj Klaus který ještě krade pera dělá Presidenta.To se může stát jenom opravdu ale jenom opravdu u nás!Snad se podaří lidem otevřít oči.Kdo si ještě vzpomínáte jak Anglie držela Koženýmu loď v přístavu? A Klaus ji vyplatil?On nevěděl že to byla Viktorova loď? My jsme prý vlastně ani žádné lodě ve skutešnosti neměli! Říkal Václav Klaus! Je to doložitelné.Otevřeli se vám konečně oči?Nebo mám chápat tu skutečnost že "ODS" volí zloději?Na pohled jme si všichni rovni, jen stím rozdílem který z nás, je více či méně špinaví? Karel Kryl z to ho všeho nadšení že se konečně něco zmnění, ku prospěchu nás všech, se s toho nic nestalo.Bohužel!Dostal infarkt!Otevřeli se vám oči?Nechtěl bych bít v Nečasově kůži,i naněj později dolehne nečas.To že po něm budou lidi plivat!I po těch ostatních.Klausuv strýc Jan, Milouš Jakeš, Rudolf Hegenbart,Miloš Zeman,Cibulka, Tomáš Ježek,Viktor Kožený,Rita Budínová-Mlynářová-Klímová,Václav Havel,chrti typu,Dienstl,Tykač,(finanční skupina Motoinvest),Ivan Langr,Šlouf,Weigl,Savoy, JUDr.Richard Sacher?Říkají vám něco tahle jména? Otevřeli se vám konečně oči?Jinak se zeptejte Václava Klause!
  • ta K u r v a sviňská.... *12* *11*
  • necasi co jsi dneska podepsal tak pujdes do pekla s klausem kalouskem havel uz tam je.jste gestapo budete viset zradci zaprodanci chcipnete uz brzy
  • poveste NECASE a jeho pumpany,lincujte je bicujte je narode povstanme jako jeden pevny celek. vzdit jsem švejkove vlada to vi proto si dovoly tolik prikori k nasi zemi tak povstnme.vlada jako pochybna existence nas okrada pred ocima.zdime nas jako hard na podlahu.my jsem narod NE VLADA TAK POVSTANME PROTI TEM LOTRUm ZLODEJSKYM zaslouzi si bič.a linč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit