Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše nejlepší!!!

    k narozeninám !!! *15*
  • $

    no tak je jasné, že si ty peníze asi nevidělal na 3 směny, jak maká půlka národa. Měla by se udělat privatizace na to jeho konto. Stejně to jsou peníze nás všech!!!
  • smutek a realita

    Vsechny moje objektivni prispevky o kellenerovch aktvitach, za jake doby, souvislostech, jak a s popisem likvidace financnich skupin, pojistoven a popis financniho zameru vybudovat ono -kellnerovo lyceum- za penize cirkevnich organizaci (coz se nepovedlo a tak zdroj prisel jeste vice vychodu, nez z vychodni-orientalni loze), az po zamer na tomto lyceu vytribit generaci studentu, kteri s vdecnosti prijmou moznost odpustit skolne-zapisne ve vysi nekolika desitek tisic a v dospelosti se tito -kellnerovstvi studenti- budou potkavat na nejruznejsich urovni v praci, kterou budou vykonavat, cimz se zachova system -ja na brachu, bracha na me-, a korupce se timto povysi na -kamaradskou proti/sluzbu-, ktera bude mit pocatek u kellera, respektive jeho zeny, ktera je na chodu totoho lycea mnohem vice zaangazovana (aspon co se tyce jeho provozu) ... tyto prispevky byly zcela odstaneny ;)
  • O.K

    Zdravim měl jsem možnost vidět PPF i E-GATE. A i jeho soukromí(trochu). To že má peníze o trošku víc :o) vždyť tohle mohl mít kdokoliv po revoluci on se nebál, vydělal a množí .Kožený vydělal a utekl se všim. Jaký je to život když se pořádně nemůže ukázat ,jojo lidská závist to je nejhorší.
    tím chci říct, že buďme rádi to co máme,
    jak nejde o život tak jde o hovno.
    Kdyby něco tak jsem zaměstnanec malý bezvýznamný firmičky.
    Ale musím říct mít ty peníze taky by se mi to líbilo.
    tak fik
  • Šikula

    Nebyly v počátku, mimo jiné, nějaké úvěrové podvody? Cca tak 10? Za cca takových nejméně 250 mil. Kč? To by mohl být dobrý start, ne? Podnikání v Čechách zdar!
  • Počátek

    Myslím, že pan Kelner měl od počátku revoluce prvotřídní informace co a jak dělat *5* zajímalo by mě, jakou měl jeho otec funkci v bývalém režimu? A možná by bylo zajímavé rozkrytí všech zainteresovaných lidí a jejich funkcí v bývalém režimu *5*
    Myslím, že ani V.Kožený nebyl dobrodruh či náhodný podnikatel....
    Můj názor je, že tito lidé měli informace ještě před tím než vůbec tyto informace vznikly *13* mýlit se může každý.....
    • Re: Počátek

      Viktor Kožený byl pracovník 2.správy ST bezpečnosti.Do USA byl vyslán jako agent.Protože o kupony pana Klause neměl nikdo zvláštní zájem,hrozilo to krachem kuponové privatizace.Proto se tito dva pánové sešli a vymysleli Harwardské fondy.(1 kuponová knížka=10.000Kč).A už to jelo....
    • Re: Počátek

      O tom to je,o informacich!!!Burza? Zarucena ztrata penez,paklize jeden info nema!!! *5*
  • Katastrofa

    *3* Nechápu co jste tady za lidi *16* stádo ubožáku a tězce naivních *5* vy si myslíte že Kellner nemá nic na práci než číst ty vaše emaily *15*.Ten leží někde na pláži,dává si dobré jídlo a pití a vás tady na té diskuzi má tězce na háku *3* Co si myslím tak ani neví že tady je nějaká diskuze *5* on se pohybuje v okruhu bohatých lidí a zapomentě že se tady bude s váma bavit.Zdar *5*
  • dotázeček

    ahojda..pane Kellner dá se něco udělat pro to aby jste mi odpustil ten malinkatej dloužek co u Vás mám? ani by jste to nepoznal a můžete si to odepsat jako dar pro chudé *4* udělat dobrej skutek *14* *1* *14* *3*
  • vážený pane

    vím že máte jiné starosti jak číst někdy i urážky na Vás, ale za pokus to stojí.Objednala jsem se na impantáty hor. chrupu -protézu nesnáším , ale částka je vysoká a na můj plat nemyslitelná.Myslíte, že fin. pomoc od Vás by byla možná?Děkuji a i když ne tak stejně Vám fandím a hodně ůspěchů.
  • Pozvání

    Ahojky jak se máte Petře Kellnere???Musím do práce,nechcete mi jít pomoct? Hezký den. *1* Gereta *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší