Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blick.tick.tock.takus

    hh

    Myslím že míval nejlepší názory z porotců v superstar :D
  • ..

    Je nejlepší.. <333
  • Pali je naj

    Pali je najlepsi spevak aj porotca.sarda:praveze uz vela ludi chce ist tam kde je Palo.kde neni palo tak nikde nejdu ludia.Lebo uz ho poznaju a povie im svoj nazor.A to co pisu bulvarne noviny blesk,Aha to si len vymyslaju.Ja som bola na jeho koncertoch mnohokrat a vie super zabavit ludi aj sa ludom bavi.Pali nema rad bulvarnych novinarov a to ho vie dobre nahnevat.A ani sa mu necudujem.Lebo o nom pisu kraviny ktore su vymyslene.
  • pavol habera

    Vím že nikdy neuslyším paluv hlas na živo *9* ale hrozně moc ho miluju *14* i když má manželku a děti přeju mu aby se mu v životě ještě stalo spoustu krásných věcí a i když má plno fanynek a fanoušku já sem jedna z nich a je mi líto že jsem jen neduležitá osoba jen co sem ho viděla věděla sem že mi v srdíčku něco hřeje a když jsem začala poslouchat jeho písničky líbili se mi všechny některá mín - (ale těch bylo málo) ale většinopu se mi líbili hned na první poslechnutí . má krásný hlas a je mi líto že sem ho ještě neviděla na živo - zdá se mi o něm . zdá se mi že ho znám a jsme přátelé ale to je jen pouhý sen který ale dokáže potěšit . přála bych si abych ho viděla a byla sem pro něj hezká když se mi s klukama vubec nedaří je mi teprve 12 a celý život mám ještě před sebou ale bez něho by to tu nebylo - alespon pro mě by to tu nebylo zajímavé doufám že se stane zázrak a já budu jeho třeba kamarádkou ale mě se zatím zázrak nestal už jsme o něm napsala nejmín padesát komentářu mohla bych na počítači strávit klidně celý den jenom abych mohla poslouchat jeho písničky a dívat se na videa třeba o talentmanii *14* *14* *14* vím že má rodinu a moc mu přeju aby si s ní užíval . : měj se hezky Pa'lo a miluju tě jako tvoje rodina a spoustu jinejch fanynek - nevím proč bych měla být něčím zajímavá *9* *9* *9* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • luucka

      Re: pavol habera

      to je moc hezky napsaný..přesně tal nějak to cítím i já =)
  • ♥♥ nejlepší

    Palo je nejlepší ♥♥ upe milujůůů má nejlepší písničky ....:)) máte pravdu holky :D ..... *14* :D :PP
  • On je boží

    Tak tutoho borce já prostě žeru. Nejvíc úžasnej je asi ve fontáně pro zuzanu, ten film je neskutečně pěknej a můžu se na něj koukat dokola už kuli tomuhle suprovýmu zpěvákovi. Jak říkam, prostě pro mě je NEJBESTOVNĚJŠÍ *14* *14* *14* *14*
    • Re: On je boží

      ÁÁ,konečně někdo s kým můžu souhlasit *1* ,ten film je prostě nejlepší a Palo taky *4*
      • Re: Re: On je boží

        já s vámi taky souhlasim
        • Re: Re: Re: On je boží

          To je to nejhezčí co tadyk asi kdo napsal nezbývá mi než souhlasit já ho úplně žeru a navíc jsem zjistila že mám narozký uplně ve stejnej den no to je BESTOVNÍ xD *14* *14*
          • pusiinka5

            Re: Re: Re: Re: On je boží

            Pali je úúúžasnej,zpívá nádherně,úžasně a nejlíp ze všech zpěváků,můžu jeho písničky poslouchat každej den a dokola a neomrzí mě,můžu se koukat na fontánu pre Zuzanu každý 2 týdny a neomrzí mě to,ve fontáně je nejvííc roztomilej,ale i ted,na to že je mu 47 vypadá minimálně na 40
  • ..lucka..

    ...YeeeaaHhh...

    To Pavola znáte jenom ze SuperStar??.... *7* .... Podle tohoh co tu většina píšete, to tak vypadá no... *1* .... Ale jestli si myslíte že ste blázni, věřte tomu že ne..já sem blázen...umim všechny jeho texty *14* *14* *14* *14* *14* .....
  • frfr

    Je super.......líbí se mi že se vůbec nebojí říct co chce a co si myslí a tak...
  • NEEEEEEEEEEJ

    Pavol je neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjj hezčí
    slovenský zpevak.....Je vlastne muj neeeeejlepší a neeeeeeejHEZČÍ zpevak.Mooooocinky ho miluju...je kus...MTSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSMMMMM MMMRRRR!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Palo

    Palo je pro mě nejlepší.Jak jsem byla na koncertě ve Frýdku-místku tak to bylo super.Je krásnej a ........ mam ho prostě rada *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit