Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavol

    Je to mocdobrý zpěvák a docela hezkej!!!!Chci aby dál skládal desky a aby lidi chodili na jeho kencerty!!! *14* *13*
  • =))

    Všechno nejlepší k narozeninám *14* *5*
  • palo habera

    Palvol Habera je pro mě ten nejlepší zpěvák a skladatel a i nejlepší člověk na celý zemi mě nevadí kolik mu je ale užasně zpívá a je krásnej moc a moc už ani nemám slov. s kapelou team jsou nejlepší hlavně palo , mám ho moc ráda hodně moc je pro mě všechno :) sem ráda že ho mužu zase vidět v talentmanii doufám že bude ještě mnohokrát v televizi už se na to moc těšíím přeju mu aby se mu vždycky dařilo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* miluju ho *14*
  • Habera válí :D

    Na rovinu -- neposlouchám jeho písničky, ani nijak zvlášt nezkoumám jeho kariéru.. ale je nehorázně sexy ♥ *1*
    • Re: Habera válí :D

      Souhlasím, je opravdu sexy a jeho písničky mám ráda.
      • luucka

        Re: Re: Habera válí :D

        =) souhlasím =) *4*
  • miláček

    Pavol je moc dobrý zpěvák a také moc hezký mužský. Na jeho koncert v městě Břidličné vzpomínám dodnes.
  • Palo Habera

    Je môj najoblúbenejší Slovenský spevák žiadny iný nie je taký dobrý,sympatický ako on . *4* *3*
  • pusiinka5

    Paľo

    Co vám některým pořád je? *7* ,furt si na něco stěžujete,nelíbí se vám Paľova hudba?Nelíbí se vám jakej je?Tak ho neposlouchejte a nevšímejte si ho,ale furt jenom nadávat jakej je to debil atd...*13* To už je vážně trapný,Paľo je super zpěvák a normal chlap...Jinak přeju hodně štěstí v životě Paľo *3*
  • corinka71

    Přání k dnešním narozeninám

    MILÝ PALO HABERA

    MOC VÁM PŘEJI K DNEŠNÍM NAROZENINÁM HODNĚ ZDRAVÍČKA,ŠTĚSTÍČKA,SPOKOJENN OSTI AJEŠTĚ VÁM gratuluji ze srdce k narození miminka at je krásné zdravé a je po vás nebo po manželce moc VÁM fandím

    martinka.konopcikova@sez nam.cz *3* *3* *3*
  • shany.team

    Narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí a stále skvělé hudební nápady!
  • luucka

    Palo je nejlepší =)

    Chtěla bych ho vidět na živo =(,vyfotit se s ním a říct mu,že je úžasný a že má ty nejhezčí písničky...chtěla bych aby věděl že ikdyž mi je 15 tak že ho miluju a ráda ho poslouchám..už z toho důvodu,že je mi tolik let..asi nebudu mít možnost ho vidět...mrzí mě to =( =(,ale stojí to za to...nikdy na něj nezapomenu...protože jeho úsměv a jeho písničky mě naplńují a jsem díky tomu štastná...děkuju za to že jsi takový

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit