Přejít na výpis diskuzí

Patrik Stoklasa

OSOBNOST 14.2.2007 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Patrik

    Patriku, je mi moc líto že jsem Tě nikdy neslyšela naživo v žádným muzikálu, či divadle. Abych řekla pravdu vůbec sem do doby kdy se vše stalo nevěděla kdo jsi. Ale po tý době mě začalo vše zajímat. Našla sem si všechny písničky co jsi kdy vytvořil, našla jsem si všechny tvoje životopisy a články o tobě. A došla jsem k závěru, že jsi byl jeden z velmi významných osobností, které něco uměli, kteří zůstanou v našich srdcích pořád. Škoda, že už nikdy na žádný muzikál s tebou, nebudu moci jít. Mám Tě ráda, a věřím že zůstaneš pořád s námi.
    • Re: Patrik

      Kačko prosímtě, kde si našla ty Patrikovy písničky? *7* děkujůů mocky *14*
  • Ahojky!

    Ach jo.Už jsou to skoro tř roky a stále na Patrička moc vzpomínám *9* Je mi moc líto,že Patriček od nás odešel tak strašně moc brzo!Moc to bolí!!! *9* Mám tě moc ráda Patriku doufám,že ti tam je líp!!!!
  • Dobrovice??

    Ahoj lidičky, jsem zmatená. Co znamená Holešov - Dobrovice v popiscích u Patrikova narození? Jsem z Dobrovice a zde okolo žádný Holešov není a z Dobrovice Patrik rozhodně nepochází. Že se zde objevuje "odkaz" na město Dobrovice mi nevadí,ale myslím si, že Patrik má právo, aby se o něm psaly pravdivé informace
    • Re: Dobrovice??už Ne!

      Už sem to tam opravila,ale fakt nevim kterej inteligent to tam napsal *4*
    • Re: Dobrovice??

      někdo se asi hodně sekl....pokud vím Patrik pochází z HolÝšova u Plzně NE z HolEšova - Dobrovic
  • gringer

    Narozky

    vše vše ... Patričku *14*
  • patula

    Patrik mi moooc chybí

    ahoj jsem tu nova ve fanklubu jen sem Vám chtela říct že fotky co tu jsou jsou mooooc hezký a to že i mě mooooc Páťa chybí
    • gringer

      Re: Patrik mi moooc chybí

      to nám všem... *9*
  • Nejlepsi braska na svete muj milovany Patricek

    Dneska je trinacteho a me jiz praskaji nervy.Jsem tak vytocena,ze bych s necim nejradeji prastila.Nesnasim tenhle mesic!!!Nemuzu se s tim vyrovnat a kazda vzpominka je pro me strasne bolestiva.Mam vsechny fotky,kazety,CD,kde Patricek hral a jeste jsem nebyla schopna s tim neco udelat.Pokazde,kdyz to vyndam a zacnu se na to koukat,tak bulim a bulim a nemohu to zastavit.Nevim,proc si Pan Buh vzal zrovna Patu,ktery nikomu v zivote neublizil,ba naopak!!!Proc me jenom Pan Buh nevyslysel,kdyz jsem prosila o zivot meho brasky.Kde byl???Proc mi ho nevratil???Je to neskutecny a kruty.Samej zmetek,vrah a zlodej se nam tady vsude vali a lidi se zlatym srdcem a dusi andela si bere k sobe.Co je tohle za spravedlivost,to nechapu??Boze,proc si tak kruty???AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A
  • Proč ty???

    Patriku, proč právě ty? Je mi moc moc líto, že sem tě nemněla možnost poznat a uvidela sem te až v Kleopatre. Nepoznala sem te, možná proto, že nejsem z Čech, ale jsem presviedčená, že si teď stále někde tady s náma *4* Vždy budeš našim perfektným talentovaním Patrikem...
  • patricek

    Dnes uplynuly ve 15.15 3 smutne roky co umrel talentovany clovek jmenem patrik stoklasa!moje nevlastni sestra mamka ho znali hodne dlouho moje sestra ho znala do sesti let bydleli naproti sobe v holysove!meli se moc rady pro smrt patrika stoklasy zasahla sestru a vsechny lidi kteri ho milovali!ja sama patrika sem nikdy nevidela a lituji toho ze sem se z pavlinkou nepoznala driv! *9* jinak sem mohla videt velkeho talenta!byal jsem se podivat z tatou na jeho hrob v holysove ma ho moc krasny!patrik si a zustanes v mym srdicku a pavlinky nazvdycky na veky vjeku!doufam ze na nas nahore pockas!mam te rada moc!
  • Vše nej

    Co dnes mu jen přát,snad jen to aby,téhdy osud tak krutě nezasáh
    a on mohl tu stát a s náma se smát.
    Dnes slzy v očích máme na Tebe Patriku vzpomínáme, gratulaci k andělům posílame ...*4* *4*
  • k4r0link4

    Je to hnus...

    Pane jo... musím se přiznat, že Patrika jsem si ze SuperStar nepamatovala... možná jsem se nedívala... nevím... ale každopádně je mi to hrozně líto... nějak to na mě dneska přišlo a přečetla jsem si pár článků o té jeho nehodě... něco neskutečného... =( Pak jsem si na youtube pustila jeho písničku Angels co zpíval v SuperStar a úplně jsem se rozbrečela... =( A ještě ke všemu ten rozhovor 14. 10... jenom 4 dny před tou nehodou... hnus... =(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit