Přejít na výpis diskuzí

Patrik Stoklasa

OSOBNOST 14.2.2007 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč?

    Je škoda že zemřel měla sem ho moc ráda .Teď na nás kouká ze zhora . Myslím kdyby tehdy nenastoupil do auta tak by tu snámi ještě byl a byl možná na vrcholu slávy pro mě to byl neobyčejný kluk je mi ho moc líto kéž by tu ještě byl.! *9* *9* *9*
  • Nejlepší kvítka

    Bůh si trhá nejlepší kvítka ze své zahrádky... Ale proč nám vzal Patrika tak brzy, to se nikdy nedozvíme... Zpíval od srdce a zpíval pro lidi... teď na něj s žalem v srdci vzpomínáme my a on mezitím zpívá s anděly... On byl, je a bude *4*
    • Re: Nejlepší kvítka

      Jo, moc pěkně napsaný *4* . Snad je tam nahoře Patrikovi líp a Bůh měl proto svůj důvod, proč nám ho tak brzy vzal k sobě *9* *9* *9*
    • Re: Nejlepší kvítka

      ahojky,napsala jsi to tak nadherne,Patrik moc chybi *9* *9* *9*
  • vzpomínka:(

    Oči se mi zalijí slzami, když si vzpomenu na Patrika. Jako by to bylo včera, co plný života vystupoval u nás v Holýšově na Žákovským plese:( Nikdy nepochopim, proč se tohle muselo stát zrovna jemu:( Neměl to v životě dvakrát lehký, ale vždycky si šel za svým! Dokázal neskutečný věci, jako nikdo jiný před ním.. Mohl nám ještě ukázat,co v něm je, osud mu tu šanci vzal! Byl svůj, dokolanej a jedinečnej mladej kluk, co měl celej svůj život před sebou:( Neskutečně talentovanej.. Jeho smrt, nás zasáhla všechny:( Všichni jsme mu drželi palečky a doufali, že Páťa bude bojovat a nevzdá se:( Svůj boj prohrál:( Ve vchodě, kde bydlel se hromadily kytky pod jeho fotografií :( Chodila jsem stejným vchodem co on, jezdila stejným výtahem k babičce mé kámarádky:( Patrik bydlel patro nad ní :( Představa, že tudy už nikdy nepůjde mě děsí čím dál víc.. S přibívajícím věkem si uvědomuji, co se onehdá stalo.. tvůj odchod nás všechny ranil! Navždy zůstaneš v mém srdíčku.. Vzpomínky na Tebe jsou to nejkrásnější ,co nám zůstalo :O*
    • Re: vzpomínka:(

      to se nemelo stat *9* ach jo *9*
  • Milujeme te!

    Patriků, pořád na tebe myslíme. Ty teď sladce spíš pod krídlami andelů *4* Pro nás si neumřel, jenom si začal nový život... Milujeme te... Navždy! *4*
  • 2.11.

    Dnes by měl Páťa narozeniny.Pošlete mu prosím hlas do českého slavíka.
    • gringer

      Re: 2.11.

      a to se může zvolit zpěvák mezi anděli? *4*
      • Re: Re: 2.11.

        Ano,může,http://slavik.seznam.cz/ .Je tam ve výběru zpěváků.Mezi *4* tam není sám,je tam např. i Zich,Petr Novák...
      • pepet

        Re: Re: 2.11.

        Jj, může. Už na to jdu
  • Snad budete rádi

    Ahojky lidičkové, přidala jsem sem dva videoklipy a seznam písniček + nějaké texty. Doufám, že budete aspoň trochu rádi a bude se vám to líbit. *1* Mějte se všichni moc hezky a hlavně vzpomínejte dál na Patrika, on si zaslouží, aby se na něj nezapomnělo. Papa Lůc@ *15*
  • Proc zrovna Patrik.......?

    uz to bude tri roky a porad je mi smutno,ze se tohle stalo zrovna v pripade Patrika,posloucham jeho cd ,zapalila jsem si svicku a je mi moc smutno,dnes zase ani neusnu,chjo........Patriku,stale vzpominam! *9*
  • Páťa

    Ploč to musel byt zrovna Patrik...ted už nevim přesne kdo to tam psal s tim autem ze kdyby do nej nenastoupil tak tu s námi mohl jeste být na jednu stranu je to pravda ae nadruhou kdo mohl vedět ze se zrovna todle stane *9* nicméně za 2 a pul mesice tomu budou 4 roky co Páťa odešel tak snad jen vzpominejte dal a 23.10.2008 mu zapalte svíčku... *9* *9*
  • Angel

    Zdravím všechny super lidičky, kteří stejně jako já vzpomínají na Patrika. Zároveň žádám všechny "inteligenty", kteří zde narušují tyto krásné vzpomínkové stránky, aby si šli léčit své komplexy na jiná místa.(reaguji na diskusi, která se objevily v příspěvku). Patrika jsem znala dost dlouho a byl to ohromný člověk, a věřím, že je teď pořád šťastný. Všichni se mějte krásně. Janina
  • 28

    Dneska by náš *4* oslavil už 28.narozeniny.Jako každý rok jsem mu poslala hlas do českého slavíka.Pošlete mu pls taky malý dáreček *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit