Přejít na výpis diskuzí

Patrik Stoklasa

OSOBNOST 14.2.2007 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Patrik:-*

    Patriku mě je moc líto co se přihodilo.Ty jsi nikdy neměl z našeho světa odejít protože jsi byl moc talentovaný a nadaný zpěvák a herec nejvíce si mě dostal v KLeopatře tam to bylo fakt moc supr...Moc mě mrzí že jsem tě nepoznala osobně...fakt byl si moc šikovný a já tě měla a mám ráda...ted budu mít tvoje CD a budu ho denně poslouchat.Byl jsi moc šikovný:-) fakt.Fandila jsem ti i v SuperStar věřím že si pořád někde blízko nás....anděli *4*
  • Patrik

    Patriku, je mi moc líto že jsem Tě nikdy neslyšela naživo v žádným muzikálu, či divadle. Abych řekla pravdu vůbec sem do doby kdy se vše stalo nevěděla kdo jsi. Ale po tý době mě začalo vše zajímat. Našla sem si všechny písničky co jsi kdy vytvořil, našla jsem si všechny tvoje životopisy a články o tobě. A došla jsem k závěru, že jsi byl jeden z velmi významných osobností, které něco uměli, kteří zůstanou v našich srdcích pořád. Škoda, že už nikdy na žádný muzikál s tebou, nebudu moci jít. Mám Tě ráda, a věřím že zůstaneš pořád s námi.
  • Ahojky

    Je škoda,že zemřel,ale to neznamená,že ho budeme litovat,ale jo byl jsi dobrej a měl jsi tu zůstat!!!!
  • Ahoj Patriku

    Je mi moc líto,že už není mezi náma!!!!Měla jsem ho moc ráda a doufám,že na nás kouká ze zhora,protože ty jsi nemě takhle zemřít,chybíš nám!!!!Byl jsi super!!!!!Pa Patriku!!! *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit