Přejít na výpis diskuzí

Paris Hilton

OSOBNOST 31.12.2006 
1090 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bohyně

    Paris je bohyně. Nejdokonalejší žena vesmíru!!!!
    • Re: bohyně

      heheh tady někdo nemá mozek *15*
      • Re: Re: bohyně

        Každý máme jiné názory a každý jsme jiný..ted kdo to nemá mozek?? *1*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDO PROSIM NA VLASTNI OCI??? *14*
  • .

    závidět????...nneeee promiń ale takhle hluboko jsem ještě nikdy neklesla *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • paris nemá chybu

    *3* *4* *3*
  • má docela pěknou písničku
  • Krasavice

    Jsi moc krásná !!!!
  • booože.já se z ní zjevím!ať si klidně utrácí jak chce, ať si dělá co chce ale proboha!!!ať se nepokouší o zpěv!!! *9* *9* už z "písničky" stars are blind se mě zvedal žaludek a teď jen tak pustím óčko-mylsim ádio hitparáda a z televize se vyvalý takový zvuk *9* sem měla šok...no pak sem teda zahlédla paris jak se tam válí kolem asi 12letého kluka a bylo mě vše jasné...ale proboha dyť ty její výplody možou někoho pěkně vyděsit! měla by brat ohled na lidský sluch...bože je mě uplně u prdele ale apoň by nemusela trápit lidi svým...jak to je nazvat *7* prostě něčím co ona sama asi považuje za zpěv *9*
    • Re:

      Jak se jmenuješ celým jménem? Myslím, že tě znám!
  • :-)

    Je to kočka *14*
    • Re: :-)

      Klukům se líbí blondýny. Ale blondýny jsou tupý! *5* *16*
  • Parisčina ZOO

    Ale je mi líto těch jejich zvířátek... *9* Vždyť ona se o ně ani neumí starat *13* ! Za ty svoje prachy si pořídí celou ZOO a pak se o ty zvířata neumí ani postarat. Prý jí ty zvířata byly kvůli tomu odebrány, nebo se jednoduše ztratili. Taky jsem viděla nějaká ta videa, kde s těmi zvířaty příšerně zachází. Chudinky... *9* *9* *9*
    • Re: Parisčina ZOO

      Sandy to je blbost spíš se mají ty zvířátka jako v ráji ona má miliony a stará se jí o to určitě nějakej profesionální zoolog věř mi!Akorát s těma oblečkama to přehání
      • Re: Re: Parisčina ZOO

        Takys viděla jak té čivavě navlékla tu růžovou baletní tutu sukničku? HRŮZA... Chudinka.. *9*
  • to Haniska

    Ty bys asi chtela, aby ti posilala nejakou podporu ne? Bud taky Paris a budes mit love... Nezpiva nic moc, ale muze si to koupit, hlas ji ve studiu upravej, me to bavi... Zeru Paris!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit