Přejít na výpis diskuzí

Paris Hilton

OSOBNOST 31.12.2006 
1090 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!!!

    NO mám Paris docelá ráda...a vůbec by mi nevadilo mít jeji penize *1* ...no ale je nic představte si ji bez kupy make-upu bez těch drachych hader...tak je nic...takze si nemyslim ze je krásná a dokonalá!!! *13*
  • já jí obdivuju,pač to co dokázala ona nedokáže jen tak někdo.Nic nedělá,má prachy a tak si je užívá...a to dělá dobře...
  • Fiflena

    Paris je naprosta fiflena a ty ja nesnasim..podle me je taky namyslena...no proste to neni typ holky ktera by se melibila...a to co zpiva taky nema uroven... *15* *15*
  • Zkuste si to!!!

    Je videt ze jste si nikdo nevyzkousel jaky to je kdyz se narodite do velmi bohate rodiny!!!Vseci si myslite ze je to sranda ,ale plete te se uz od malicka sem mela problem ze si na mne lidi ukazovali jako na tu rozmazlenou malou holcicku co ma tatinka podnikatele kterej vlastni to a to.¨a vydelava tolik atolik....Kdyz my bylo tak tech 14-15 tak sem mela problem s kamaradama!Vite jak je tezky rozlisit opravdoveho kamarada a kamarada co chce jen vase penize?Mam to v zivote jako paris....sice nejsem svetoznama ale taky si o mne lidi myslej to sami...ale kazdyho penize nezkazej a ja sem jeden ten pripad..mozna je moje mesicni kapesny vetsi nez rocni vydelek vasich rodicu ale nenecham se zkazit blbyma barevnyma papirama.....prala bych vam aspon na jeden den vytrpet si co to je byt bohaty..ma to svoje vyhody ale ma to i vice nevyhod...vsude vas musi doprovazet ochranka atd...verte ze to neni nic lehkeho a paris je to na tom jeste huur pac je jeste k tomu svetoznama..zamyslete se te jesi si zaslouzi takove komentare...je sice rozmazlena a je to blondynka ale co?to ze vymeta vecirky..no a ja taky a myslim ze aji 90%z vas....a kdybyste meli jit do basi tak se taky budete tvarit jako nemluvne a udelate cokoliv pro to abyste tam nemuseli... *13* *13* *13*
    • Re: Zkuste si to!!!

      já toto moc dobře znám odmalička si na mě ukazovali atd..... já se paris vůbec nedivím ve škole mám jenom 1 pravou kamarádku ostatní jsou jenom známí skuste si lidi někdy nad tím zamyslet!!!
    • Re: Zkuste si to!!!

      už ti věřím že si bohatá že chodíš s ochrankou atd... hahah si vtipná *1*
      • Re: Re: Zkuste si to!!!

        No, jo! Samozřejmě, že chodí s ochrankou... Samozřejmě, že má doma taky celou ZOO, a nosí výhradně růžové minisukně! *1*
    • Re: Zkuste si to!!!

      Ale třeba by mohla těch peněz nějak využít pro své kamarády, kupovat jim dárky atd. Ne jen pro SEBE!!! To se jí pak moc nedivím, když jí tak nadávají... *13*
      • Re: Re: Zkuste si to!!!

        proč by měla potěšit svoje kamarady? aby se s ni pak bavili jen pro prachy?? to vazne nedoporucuju... *13*
        • Re: Re: Re: Zkuste si to!!!

          Lepší než si všechno nechat pro sebe.
      • Re: Re: Zkuste si to!!!

        paris koupila swojí mamce na den matek dárky v hodnotě několika milonů který jí pak ukradli nemyslím že je nějak sobecká!!!
        • Re: Re: Re: Zkuste si to!!!

          Ale vždyť je to její máma! To je ta paní, která ji tak rozmazlovala! Já myslím PŘÁTELE! A ne rodiče! *13*
        • Re: Re: Re: Zkuste si to!!!

          Nemuseli ty dárky ukrást...třeba je má Paris ve sklepě a užívá si je... *13*
    • Re: Zkuste si to!!!

      Máš pravdu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit