Přejít na výpis diskuzí

Paris Hilton

OSOBNOST 31.12.2006 
1090 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pane nebo pani nepište o paris sproste i kdyz ja i ty mame nicky rači
  • ja taky ma rači nicki *4* ale paris mam rada taky *4* nekdo o paris napiste
  • Některý je mají rádi některý ne a já osobně mám radši Nicky protže je normální *3* Ale to co tu čtu jsou píčoviny sice jsou obě namyšlení,barbie a bohatý ale kdyby jste byly vi bohatý tak jste namyšlení laskavě se zaměřte na svoje vady a potom něčo sem pište.....
    a zamyslete se než sem něco napíše já vím že to je váš nároz a ten vám neberu jenom tohle je zase můj názor :-))
    PS:Omlouvám se za ty chyby *1* *3*
  • Dobre rano:) mohla bych vas poprosit o jeden HLAS na http://www.poslipolibek.cz/?visual=1521 moc prosim, budu vam hodne vdecna...dekuji :))* *2*
  • Paris není ani trochu hezká, vůbec se mi nelíbí, možná umí trochu dobře zpívat, ale to je asi tak všechno. Zatím nic pořádnýho nedokázala, to ta její sestra Nicky je milejší a hezčí.
  • Stejně nikdo nevíte jaká doopravdy je. Může být hloupá nebo naopak chytrá, pokud s ní nebudete osobně, tak se to stejně nikdy nedozvíte.
  • No kdyby měla nějáký TALENT tak by si nemusela vydělávat skandálama...
  • To víš, že je chytrá. Ještě na tom vidělá. Proč nespojit příjemné s užitečným. I mně se ten pořad líbí.
  • Re: Můj názor !

    Jo strašně inteligentní je si hledat NEJ kámošku v televizi...
  • paris...

    Prý je chovatelka čivav... čivavy zbožnují a ona mi rodhodně nevadí!!
  • kllara090

    Myslí na zvířata

    dlouho jsem Paris neměla ráda, skoro jsem jí nenáviděla, ale jakmile jsem se dozvěděla, že je v organizacích na ochranu práv zvířat, tak jí mám ráda!!! vím, že má moc skandálů, ale aspoň myslí na zvířata!!! to je můj názor
  • gagagirl

    narozky !!

    Přeju Paris vše nejjj *4* Ps : Aby byla pořád tak krásná ..........
  • mileycyruska

    HB

    Všecko nej :) *14*
  • staniczek120

    I Love Youuu

    Happy B-day Paris :)) :**
  • gagagirl

    Re: Paris Hilton

    Ahoj !! Souhlasím s tebou !!!! Ano lidi jsou fakt naivní a uvěří všemu co píšou v novinách neno časopisech . *4*
  • gagagirl

    Můj názor !"

    Ahoj !! Patřila jsem k lidem co nenávidí Paris Hilton . Myslela jsem si o ní , že je rozmazlená dědička, co nemusí pohnou prstem . Tuhle informaci píšou hlavně lidi co jí závidí . Nechápala jsem , proč má tolik fanoušků . Šla jsem na youtube , a zjistila jsem , že umí zpívat . Pak na MTV jsem viděla Paris Hilton my new BFF . Ten pořad je fakt skvělej !!! Myslím že Paris , ukázala v tom pořadu důvtip a iteligenci . *14* *14* *4* *4* *4*
  • Re: Re: HEZKÁ,ALE NIC NEUMÍ!!!

    Jasně - né asi :D *3*
  • Re: Re: ...

    Přesně :) Paris je uplně jiná ! *4*
  • Re: Takhle to vidím já

    jenže ona řekla hovězí *1* *1* *1* páč je k tomu tak blbá že jí i to hovězí ublíží *1* takže se hoďte do klidu,ok?
  • Re: Paris Hilton

    jakože paris má vysokou hodnotu IQ?to se sem bojíš napsat jakou?nebojíš ty víš že my tušíme něco okolo 0 :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit