Přejít na výpis diskuzí

Paris Hilton

OSOBNOST 31.12.2006 
1090 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jaaaa anet

    fuuujjj neumi zpivat *8* *8*
  • i love Paris

    Miluju Paris,chtěla bych s ní chodit a neurážejte ji..je to nejbáječnější holka na celým světě.... *14* *14*
  • Re: ahoj

    tak to si delas prdel ne?
  • v v

    ty WOE KRAVA *16*
  • interwiu paris

    Co považuješ za nejnovější módní trend?
    No přece mě, mě Paris Hilton. Já jsem nejvíc sexy!
    A co ti naopak připadá jako největší módní propadák?
    Za nejhorší nyní považuju značku Von Dutch. To je opravdový propadák!
    Nevadí ti, že si o tobě většina lidí myslí, že jsi holka, co tráví svůj život na večírcích?
    Tak to určitě ne. To bylo tak maximálně v době, kdy mi bylo šestnáct a bydlela jsem v New Yorku. To jsem možná nedělala nic jiného, než pařila. Teď jsem ale hodně zaměstnaná. Na většině těchto akcí se objevuji čistě pracovně a dostávám za to i štědře zaplaceno.
    Koupíš si vždycky ten časopis, o kterém víš, že jsou v něm tvoje fotografie?
    No to by ani nešlo. Jsem jedna z nejfotografovanějších celebrit. Musela bych si je koupit všechny.
    Vybírám si jen ty nejlepší a snažím se přijít na to, jestli mi to tam sluší nebo jestli bych neměla něco změnit.

    Sleduješ i outfity ostatních lidí?
    To je moc nudné. Spíš se zaměřuju sama na sebe a ostatní mě moc nezajímají.

    Která z činností, které teď vykonáváš, tě nejvíc baví?
    Já si umím užít úplně všechno. Baví mě i mé hraní ve filmu, baví mě zpívání, bavím se vlastně sama sebou... *15* *15* *15*
  • saf

    fujjj krava tyra zviratka krava hnusna *13* *9* *9* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5* *5*
  • celebritybusinesscity.com

    Nahodou mne sa veľmi páči tá krásna Paris a
    hlavne jej bruško. Hneď by som ju oplodnil.
    Papa. Tvoja celebritybusinesscity.com .
  • svinee

    ffuuujjj ,krava *16* *16* *16* *16*
  • Paris je hlavně kráva

    Tahle holka má mnohem větší štěstí než si myslí!Narodit se v rodině jako ona,tak jsem taky......Mno však chápete
  • ahoj

    paris je dooost dobrá zpěvačka :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit